تاریخ درج خبر : 1396/01/06
کد خبر : ۵۶۱۰۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -

ثبت نام همزمان پدر و دختر بویراحمدی در انتخابات شوراها

زهرا نیک بخت امیرآباد کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای شهر یاسوج  و فعال فرهنگی ، مذهبی و اجتماعی در حوزه زنان و جوانان رسما به کاروان نامزدهای انتخابات شورای شهر یاسوج پیوست.

این کارشناس ارشد حقوق خصوصی که از سال ۱۳۷۶ به عنوان دبیر اولین تشکل غیر دولتی زنان استان فعالیت خود را آغاز کرده است گفت : شوراها به عنوان نهادهای مردمی کانون های موثری برای آموزش وظایف شهروندی هستند و به عنوان حلقه واسط میان مردم و مدیران اجرایی و شهری نقش موثری در پیگیری مطالبات مردم به ویژه در امورات شهرداری دارند.

این چهره شاخص در حوزه زنان و مسابقات قرآن و عترت دانشجویی کشور گفت: مهم ترین وظایف شوراهای اسلامی شهر و روستا خدمت رسانی به شهروندان از طریق تسریع در انجام پروژه های عمرانی، خدماتی، در حوزه شهرداری است .

وی نماینده تشکلهای غیر دولتی در هئیت نظارت استانداری ، جوان نخبه و فرهیخته و جوان موفق استان طی چند سال متوالی از سوی استانداری ،سازمان امور جوانان استان وشهرداری و فرمانداری ، برگزیده جشنواره سراسری اتفاق سازمان های مردم نهاد بر تر استان، عضویت در حلقه ارتباط مسئولین با جوانان ، عضویت در اتاق فکر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان و … را در کارنامه خود دارد.

مسئول روابط عمومی و امور عمومی و نماینده حقوقی بنیاد تعاون زندانهای استان گفت:با استفاده از ظرفیت های گردشگری می توانیم پاسخگوی بخشی از فعالیت های ملی برای اشتغال و تولید در شهر باشیم.

زهرا نیک بخت فرزند مهندس منصور نیکبخت گیاه پزشک و از چهره های علمی و فعالان سیاسی و اجتماعی استان است که در پنجمین دوره انتخابات شورای شهربه همراه پدر به کاروان نامزدهای انتخاباتی پیوسته است.

منصور نیکبخت نامزد پنجمین دوره انتخابات شورای شهر یاسوج عضو هیات علمی مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی استان و کشور است و یکی از بنیان گزاران بخش کشاورزی دانشگاه یاسوج و جزو محققان برتر دانشگاه است وی علاوه بر کارشناس رسمی دادگستری و جهادگران فعال بویراحمد و دنا در زمینه علمی دارای بیش از۲۶ مورد تالیف کتاب علمی ، گزارش علمی و جزوات علمی و طرح های تحقیقاتی بین المللی ، ملی و استانی و در زمینه اکتشافات و دستاوردهای علمی به خصوص در بخش کشاورزی و استفاده از ظرفیت های طبیعی استان، از معرفی ۱۴ گونه جدید قارچ عامل بلاست برنج برای اولین بار در دنیا و بهره برداری از تحقیقات وی به مدت ۱۵ سال در جنوب ایران و مواردی از این دست می توان اشاره کرد می باشد که ایشان نیز در این دوره از انتخابات شورای شهر ثبت نام کرده اند .

گفتنی است وی تسهیلگر پیشگیری اولیه از اعتیاد در سطح کشور و جزء کادر متخصص پیشگیری اولیه از اعتیاد در استان است.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • تامرادی گفت:

    سلام برریس ستاد مرکزی دکترروشنفکر خوش امدی مهندس ایل تامرادی باتمام توان مهندس نیکبخت واقای عطا دانشی راحمایت خواهد کرد

  • تامرادی گفت:

    درود برمهندس نیکبخت خوش امدی مرد اصلاحات درود بردخترت چهره نام اشنای علمی به امیدپیروزی

پربازديد