تاریخ درج خبر : 1396/01/06
کد خبر : ۵۶۱۰۹۴
+ تغییر اندازه نوشته -

رهامی :بررسی نابرابری‌های محله‌ای و عدالت اجتماعی برنامه آینده من است

محمد باقر رهامی کارشناس ارشد معماری با ورود به فرمانداری بویراحمد کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر یاسوج شد.

رهامی کارشناس ارشد معماری و دانشجوی رشته حقوق و مدرس دانشگاه‌های یاسوج با حضور در فرمانداری بویراحمد رسما به کاروان نامزدهای انتخابات شورای شهر یاسوج پیوست.

وی پیگیری مطالبات مردمی و حقوق شهروندی را از برنامه‌ها و اهداف خود دانست و اظهار کرد: حوزه مدیریت شهری دارای اهمیت بسیاری است و این مسئله نشان می دهد که اعضای شورای شهر به عنوان تصمیم گیران این حوزه باید تخصص لازم را برای مدیریت بخش های مختلف مدیریت شهری داشته باشند.

رهامی که با شعار صداقت، تعامل و تلاش برای مردم رسما برای انتخابات شهر یاسوج نامنویسی کرد گفت :بررسی نابرابری‌های محله‌ای  و عدالت اجتماعی برنامه آینده پیش روی من در شورای شهر است.

این کاندیدای پنجمین دوره انتخابات شورای شهر یاسوج در پایان گفت :شهروندان در انتخابات شورا می تواند نقشی را ایفا کنند که به سعادت و شادابی و آرامش مردم بیانجامد، بنابراین من از همه شهروندان عزیز درخواست می کنم که در انتخاب خود دقت کنند و کسانی را که دغدغه شهر خوب و توسعه یافته را دارند شناسایی و انتخاب کنند. افرادی دلسوز، دست پاک، خوش فکر و دارای اندیشه های خوب وارد این عرصه شوند، تا مردم هم با خیال راحت به |آن اهدافی که آرزوی آنها در توسعه شهری است، دست یابند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد