تاریخ درج خبر : 1396/01/06
کد خبر : ۵۶۱۱۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -

سعید پایدار:به جای قومیت ها با کارآفرینان به عرصه رقابت آمدم

در واپسین لحظات ثبت نام شوراهای شهر و روستا سعید پایدار نیز به فرمانداری بویراحمد آمد تا حدس و گمانها درباره حضور یا عدم حضور این عضو شورای شهر چهارم پایان یابد.

وی که به همراه مهران بالان کارآفرین برتر استان و کار آفرین هفتم کشورو دکتر شهبازی به عنوان تولید کننده صنایع دستی در ستاد انتخابات بویراحمد حضور یافت گفت:

در سال اقتصاد مقاومتی و تولید واشتغال نیاز به حمایت از کارآفرینان و تولید گران داریم و حمایت از صنایع دستی و رونق گردشگری می تواند باز کننده گره اشتغال باشدو به همین دلیل به جای همراه کردن قومیت به دنبال خودم با کارآفرینان پا به عرصه رقابت گذاشته ام.

پایدار با بیان اینکه پیش از ثبت نام در میدان آریوبرزن حضور یافته گفت: ما باید به 7 هزار سال گذشته خودمان که از آریوبرزن شروع شده و تا رشادتها و دلیرمردیهای رزمندگان استان در پد خندق ادامه داشته احترام بگذاریم.

وی با بیان اینکه در این انتخابات نیز شعارهای گذشته خود را دنبال می کند گفت:شورا ی چهارم به رغم برخورداری از نیروهای زبده نتوانست به سه وظیفه سیاست گذاری،برنامه ریزی و نظارت خود در حد مطلوب عمل کند.

این عضو شورای شهر یاسوج گفت: نمی خواهم به هر قیمتی نمی خواهم در گروه حداکثر شورا قرار گیرم زیرابه اصول خودم پایبند هستم.

وی به کاندیداها توصیه کرد:  ضمن احترام به قومیت ها  باید در این دوره به جای طرح وعده و وعید در خانه ها به مساجد و دانشگاه ها  و مکانهای عمومی بیایند و برنامه هایی کاربردی و واقع گرایانه ارایه دهند.

پایدار از شهروندان خواست به هرکدام از اعضای شورای شهر که کوچکترین ابهامی در پرونده آنها وجود دارد بود رای ندهند.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد