تاریخ درج خبر : 1396/01/07
کد خبر : ۵۶۱۱۴۶
+ تغییر اندازه نوشته -

سید مهران فتاحیان ؛تخصص در امور،تعهد در اجرای قانون

در آخرین روز از ثبت نام شوراها مردمی ترین چهره شورای شهر یاسوج و متخصصی کارآزموده در امور اجرایی ،فنی و عمرانی پا به عرصه رقابتهای انتخاباتی گذاشت.

سید مهران فتاحیان متولد ۱۳۵۲ دارای فوق لیسانس مدیریت استراتژیک از دانشگاه یزد و کارشناس ارشد دیوان محاسبات استان با ۲۰ سال تجربه دولتی و خصوصی در واپسین ساعت روز هفتم رسما برای حضور در انتخابات شوراها نامنویسی کرد.

این کاندیدای محبوب کارمندان،کارگران ،جوانان واصناف و با شعار انضباط مالی ودرآمدی ، تقویت بودجه پایدار شهرداری،اجرای دقیق تر قوانین و مقررات ،خدمت شبانه روزی تداوم نظارت ها و پیگیری مستمر مشکلات مردم و شهر،توجه ویژه به وضعیت معیشتی و حقوقی و رفاهی کارمندان و کارگران شهرداری به کارزار انتخابات شورای شهر یاسوج وارد شده است.

سید مهران فتاحیان نفر اول کارشناس ارشد رشته مدیریت استراتژی از دانشگاه یزد ،مدیر اجرایی شرکت بازرگانی در امارات ،ناظر و حسابرس ارشد سه دوره متناوب شهرداریهای استان،حسابرس بیش از ۵۰ دستگاه اجرایی استان بوده است.

وی دارای چندین مقاله ISI در ژورنالهای خارجی و مولف دو عنوان کتاب چاپ شده و در دست چاپ است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • حسینی از اعضاء تیم فوتبال گچساران گفت:

    سلام بر مهندس فتاحیان استاد عزیز و مربی مهربان و باکلاس بویراحمد و درود به مردم عزیز یاسوج از انتخاب خوبتان. خوش بحالتون

  • مختاری گفت:

    درود به حاج فتاحیان عزیز خدا پشت و پناهت

  • مسعود گفت:

    با شناختی که از مدتها قبل از جناب محترم فتاحیان دارم ،اطمینان دارم ایشان شخص مسوولیت پذیر و مدیری هستن

پربازديد