تاریخ درج خبر : 1396/01/21
کد خبر : ۵۶۱۲۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -

کمیته امداد 610 میلیارد ریال برای مددجویان هزینه کرد

مدیرکل کمیته امداد (ره) کهگیلویه و بویراحمد گفت که این نهاد حمایتی سال گذشته حدود 610 میلیارد ریال در بخش‌های مختلف ازجمله بهسازی و ساخت مسکن، ارائه تسهیلات اعم از اشتغالزایی و یا بلاعوض و کمک‌های موردی برای مددجویان و جامعه هدف خود هزینه کرد.

 افزون بر 30 هزار خانوار در قالب حدود 90 هزار نفر از جمعیت 700 هزار نفری کهگیلویه و بویراحمد زیر پوشش کمیته امداد هستند.

فرید محبی اظهار داشت که بیش از 400 میلیارد ریال از این میزان مربوط به ارائه تسهیلات اشتغالزایی بوده که در این راستا 2 هزار و 660 طرح کوچک و زودبازده در استان اجرایی شد.
وی تصریح کرد که برای حدود 6 هزار نفر که شمار زیادی از آنان نیز مددجویان زیرپوشش کمیته امداد بودند از این طریق نیز صاحب شغل شدند.
مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت که افزون بر 140 میلیارد ریال از این میزان نیز کمک‌ها و مشارکت‌های مردمی بوده که برای محرومیت زدایی مددجویان و با رویکرد کاهش فقر در مناطق محروم هزینه شد.
محبی ادامه داد که افزون بر 70 میلیارد ریال از این میزان نیز برای بهسازی و ساخت مسکن برای مددجویان زیر پوشش این نهاد حمایتی هزینه شد.
وی ابراز داشت که در این راستا نیز افزون بر پنج هزار واحد مسکن مددجویان این استان بهسازی شد.
در سفر مرداد سال گذشته هیات دولت به کهگیلویه و بویراحمد مصوب شد که یکهزار واحد مسکن در حوزه شهری و پنج هزار و 450 واحد روستایی توسط کمیته امداد برای مددجویان ساخته ‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد