تاریخ درج خبر : 1396/01/21
کد خبر : ۵۶۱۲۴۵
+ تغییر اندازه نوشته -

گزارش نشست صمیمانه چهره های اصولگرای شهرستان با فرماندار بویراحمد

در نشست صمیمانه برخی از چهره های اصولگرای شهرستان با فرماندار بویراحمد بر حفظ وحدت و همدلی میان همه جریانهای سیاسی استان برای برگزاری انتخابات با حضور حداکثری مردم تاکید شد.
فرماندار بویراحمد در این نشست با اشاره به نقش بزرگان جریانهای سیاسی در ایجاد وحدت و آرامش در فضای شهرستان گفت: چنین نشستهایی می تواند منجر به آسیب شناسی انتخابات شود ضمن آنکه برخی آسیب ها خارج از صندوق های رای است و همه باید کمک کرده و آنها را شناسایی و برطرف کنیم.
محمد کاظم نظری گفت: برگزاری انتخابات سالم دغدغه همه ماست وهمه بزرگان و نخبگان باید تلاش خود را به کار بگیرند که انتخابات شوراها از طایفه ای و قبیله ای شدن فاصله بگیرد.
نظری ادامه داد:باید در هر گروه و جناحی هستیم جانب انصاف را رعایت کنیم و نباید گرایش سیاسی را ملاک حق و باطل و خط کشی میان نخبگان جامعه قرار دهیم چرا که با این کار فضا را برای افراد فرصت طلبی که در زمان جنگ حتی به خود زحمت تا اهواز رفتن را نیز ندادند، فراهم می کنیم.
حجت الاسلام شجاعیان در این نشست از انتخابات شوراها و ریاست جمهوری به عنوان دو رویداد مهم یاد کرد و گفت هرچه از عمر انقلاب می گذرد حساسیت روی انتخابات بیشتر از گذشته می شود و انتخابات ریاست جمهوری امتحان و آزمون بزرگ برای مردم ایران است.
وی تاکید کرد:هدف همه جریانهای سیاسی باید مشارکت پر شور مردم در انتخابات باشد حتی اگر نتیجه ای که رقم می خورد به نفع آنها نباشد چرا که این حضور باعث عزت و سربلندی نظام می شود .
شجاعیان ادامه داد: جریان اصولگرای استان آمادگی خود را برای همکاری با دولت برای برگزاری انتخابات سالم و با شکوه اعلام می کند وبه همین دلیل چهره های اصولگرای شهرستان خود بانی برگزاری این جلسه شده اند.
دیگر چهره سرشناس اصولگرای استان و شهرستان نیز در این نشست با بیان اینکه با برگزاری انتخابات نظام مردم سالاری دینی تقویت می شود گفت: همه انتخاباتهایی که در جمهوری اسلامی ایران برگزار شده نشان داده که همواره همان شرایطی پیش می آید که اراده و خواست مردم باشد .
خلیفه خلقی پور با اشاره به سهم یک درصدی جمعیت استان در کشور گفت: اگرچه استان به لحاظ جمعیتی نمی تواند در انتخابات ریاست جمهوری تاثیر گذار باشد اما همه اقدامات تیم اجرایی می تواند فرهنگ سیاسی استان را رقم بزنند.
وی افزود: انتخابات شوراها به دلیل پیوند خوردن با زندگی روزمره مردم از اهمیت بالایی برخوردار است.ضمن آنکه شهر یاسوج به عنوان مرکز استان از مدیریت شهری رنج می برد که همه باید تلاش کنیم که به همین دلیل نقش مجری انتخابات در انتخاب اصلح بسیار مهم است.
وی ادامه داد: شاید توقع رعایت عدالت در انتخاب هیات های اجرایی از جریان های سیاسی چندان معقول نباشد اما انتظار این است که در انتخاب هیات های اجرایی برای شهرستانی که مرکز استان در آن قرار دارد جانب اعتدال رعایت شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد