تاریخ درج خبر : 1396/01/26
کد خبر : ۵۶۱۳۲۵
+ تغییر اندازه نوشته -

تحقق شعار سال با فعال‌شدن تعاونی‌های راکد در کهگیلویه و بویراحمد

رئیس اتاق تعاون استان کهگیلویه و بویراحمد تاکید کرد که با از سرگیری دوباره تعاونی‌های راکد در این استان شاهد سرعت‌بخشی به تحقق شعار سال رهبری انقلاب در این استان خواهیم بود.

رئیس اتاق تعاون کهگیلویه و بویراحمد گفت: بیش از سه هزار و 400 تعاونی در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که متاسفانه یک هزار و 400 تعاونی آن بنا بدلایل مختلفی راکد هستند.

لهراسب باقری با تشریح وضعیت کنونی تعاونی های بخش خصوصی در کهگیلویه و بویراحمد، اظهارداشت: حدود 300 هزار نفر معادل 40 درصد جمعیت استانی در تعاونی ها عضویت دارند.

وی افزود: تاکنون تعاونی‌های فعال در این استان حدود 20 هزار فرصت شغلی ایجاد کرده‌اند.

باقری با تاکید براینکه شعار سال رهبری انقلاب مبنی بر اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال را بخوبی می‌توان در بخش تعاونی‌ها محقق ساخت، خاطرنشان کرد: انتظار داریم دولت نیز برای تحقق این شعار با بخش تعاونی‌ها همکاری‌های لازم را داشته باشد.

وی گفت: کهگیلویه و بویراحمد ظرفیت‌های فراوانی برای فعالیت مستمر و شکوفایی دوچندان تعاونی‌های بخش خصوصی دارد اما متاسفانه شرایط اقتصادی حاکم در این استان اجازه فعالیت مستمر به تعاونی‌ها را نداده و نمی دهد.

رئیس اتاق تعاون کهگیلویه و بویراحمد افزود: تمامی تلاش خود را برای تحقق بخشیدن به شعار سال مدنظر رهبری انقلاب در این استان بکار گرفته تا شاهد کاهش نرخ بیکاری نیز باشیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد