تاریخ درج خبر : 1392/05/19
کد خبر : ۵۶۱۳۶
+ تغییر اندازه نوشته -

بعضی به جای کمک می گویند: سردار هاشمی این پول‌ها را از کجا می‌آورد

سردار عدل هاشمی عصر امروز و بعد از افتتاح اورژانس بیمارستان امام خمینی دهدشت در جمع خبرنگاران با انتقاد تلویحی از عملکرد برخی مدیران در کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: متأسفانه برخی افراد در عوض کمک و همراهی برای آبادانی شهرستان محروم کهگیلویه، تنها در گوشه‌ای می‌نشینند و می‌گویند سردار هاشمی این پول‌ها را از کجا می‌آورد.

وی ادامه داد: علی‌رغم همه این حسادت‌ها، شایعه‌سازی‌ها، کارشکنی‌ها و عدم همکاری‌ها به خدای متعال توکل می‌کنم و بدون توجه به این بی‌انصافی‌ها هر کاری که از دستم برای مردم شریف این استان بر آید، انجام می‌دهم.

IMG_2902

* بیکاری 4000 نفر در پروژه پاتاوه به دهدشت/ بازگشت دوبار سردار هاشمی به این پروژه

این مسئول در بخش دیگری از صحبت‌هایش به پروژه محور پاتاوه به دهدشت اشاره و اضافه کرد: بعد از چهار ماه فرصت‌سوزی و بیکاری حدود چهار هزار نفر در این پروژه، بار دیگر مسئولیت آن را در قرارگاه قرب قائم به عهده گرفتم اما باید اذعان کرد که تنها راه موفقیت ما در مسیر آبادانی شهرستان کهگیلویه، با هم بودن و همدلی است.

وی با بیان اینکه هیچ منتی بر مردم نداریم، ابراز داشت: روزانه چندین نماینده مجلس و مسئول ارشد به دفتر کار ما در تهران می‌آیند و برای احداث برخی پروژه‌ها در استان خود رایزنی می‌کنند که این موضوع کاملا” به تشخیص مدیران ادارات دارد.

* مدیر غیربومی دانشگاه علوم پزشکی بیش از سایرین پیگیر محرومیت‌زدایی از کهگیلویه است

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش خود را پاسخگوی مردم و دادگاه عدل الهی دانست و ادامه داد: قرارگاه خاتم‌الانبیا یک فرصت است که مدیران در کهگیلویه و بویراحمد باید با همکاری، وحدت و یکدلی زمینه اجرای پروژه‌های مهمی را به منظور محرومیت‌زدایی در این استان فراهم کنند.

هاشمی در بخش دیگری از صحبت‌هایش، مدیریت حاکم بر دانشگاه علوم پزشکی را بسیجی و جهادگونه خواند و گفت: نبوی‌زاده در هرم مدیریت علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد فردی با اخلاق و پیگیر است که با روحیه جهادی منشا خدمات زیادی در حوزه بهداشت و درمان این استان بوده است.

وی گفت:‌ باید اذعان کنیم که هر چند نبوی‌زاده یک مدیر غیربومی است اما بیشتر از همه ما پیگیر امور است که نمونه بارز آن اصرار به احداث و اتمام اورژانس خاتم‌الانبیای دهدشت است.

فرمانده قرارگاه قرب قائم خاطرنشان کرد: بدون داشتن جرأت و جسارت مدیریتی و همچنین اخلاق نمی‌توان به تحقق هیچ یک از شاخص‌های توسعه و تحول امیدی داشت.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • سيامك ms گفت:

  باسلام.متاسفانه مردم شهرستان ما به جای اینکه از همدیگر حمایت کنند فقط در تلاش هستند که که با آبروی هم بازی کنند.همین مسیله باعث میشه که هیچوقت پیشرفت نکنیم همین حسادت ها باعث میشه که نیروی فعال و کاری استان کمتر بشه.و در آخر از تمام زحمات و فعالیتهای سردار حاج عدل هاشمی تقدیر و تشکر میکنم امید است که با وحدت وهمدلی زیاد باعث پیشرفت شهرستانمان بشیم باتشکر

 • افشانی گفت:

  الحق و الانصاف رادمردیست که یکتا ندارد

 • رضا گفت:

  سردار هر چه داری حلالت لایق بیشتر از اینا هستی خداوند پشت و پناهت دعای هزاران مادر پشت سرته با قدرت ادامه بده چشم حسودان کور

 • کریم گفت:

  خداوکیلی سردار چنتا کارگاه فعال دارین که چهارهزار نفر مشغولند ،نکنه دارید با نیروی یدی تونل مبزنید.

 • دهدشت گفت:

  آقای هاشمی کافیست بگویی چگونه این همه پول رابه دست آوردی که نه بایدجواب بدی چگونه این همه راداری؟همینوجواب بدی کافیه .جوابگویی درپیشگاه عدل الهی پیشکش.خودت بگی بهتره تا فرداهایی که به اجبار فاش شود

  • محمدkh از دهدشت گفت:

   روایت شده که اگه با کسی روبوسی کردی بوی الکل میداد حتی نزار به فکرت خطور کنه که طرف مشروبات الکلی خورده، پیش خودت فکر کن شاید پیش دکتر بوده. آقای عزیز که اسم دهدشت رو هم بدنام کردی شما که راجبه شخص بزرگی بد فکر می کنی در پیشگاه الهی باید جوابگو باشی.

پربازديد