تاریخ درج خبر : 1396/01/27
کد خبر : ۵۶۱۳۸۲
+ تغییر اندازه نوشته -

نام فوتبالیست دهدشتی در میان 10 پدیده فوتبال ایران

فوتبال ایران از سال ها قبل به سمت نتیجه گیری رفته و مدیران و مربیان تیم ها با جذب بازیکنان با تجربه به دنبال کسب نتیجه مناسب و همچنین بیمه کردن صندلی مدیریت و مربیگری خود هستند ولی در این یکی دو ساله با تغییر نسل مربیان و حضور نام های جوان روی نیمکت تیم ها، موجب تغییر سبک بازی و نگرش مربیان شده به طوری که آنها با بها دادن به بازیکنان جوان، تاوان جوانگرایی را می دهند تا فوتبالدوستان شاهد درخشش بازیکنان نوظهور زیادی در لیگ و معرفی آنها به فوتبال ایران باشند.

به گزارش سایت استان به نقل از دی اسپورت ، لیگ آزادگان هفته های پایانی خود را سپری می کند و تیم آنالیز سایت دی اسپورت با کاری شبانه روزی و بررسی مسابقات ، موثر ترین بازیکنان جوان باشگاه ها را که تاثیر مستقیم در روند رو به رشد تیم شان داشته اند را از دل لیگ شناسایی کرده به طوری که اگر این چهره ها در ادامه فوتبال خود اسیر حواشی شیرین این رشته جذاب ورزشی نشوند تا سال ها می توانند در سطح اول فوتبال کشور بدرخشند.

در میان این 10 نفر نام فوتبالیست جوان دهدشتی نیز به چشم می خورد.قائم اسلامی خواه بازیکن بادران  تهران متولد 27 دی ماه 1373 شهر دهدشت استان کهگیلویه و بویراحمد است. فوتبال خود را از تیم نوجوانان کشاورز دهدشت آغاز کرده است. قائم اسلامی خواه بدلیل تکنیک بالا سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی فوتسال نوجوانان و جوانان را در کارنامه دارد. بازیکن این فصل بادران پس از حضور در جوانان کشاورز دهدشت در رده امیدها و بزرگسالان برای شهرداری یاسوج به میدان رفته است و فصل گذشته در تیم نفت و گازگچساران خوش درخشید تا اکبر اوتی او را برای بادران فراخواند و سرانجام شاگرد میثاقیان شود. اسلامی با پیوستن به بادران کار سختی  در میان بازیکنان نامی میثاقیان داشت ولی این بار در لیگ یک نیز خوش درخشید و به مهره اصلی اکبر تبدیل شد.

اما در میانه های راه مصدومیت به سراغ او آمد تا حدود 5 هفته در اختیار تیمش نباشد ولی با گذر از روزهای سخت در این هفته های پایانی نیز ربیعی، مربی جایگزین اکبر میثاقیان از او در ترکیب اصلی تیمش استفاده می کند. قائم اسلامی خواه که در پست هافبک طراح به میدان می رود در این فصل در پایان هفته سی و یکم برای بادران در مجموع 23 بازی انجام داده است.

در این لیست 9 نام دیگر شامل  سید ابوالفضل رزاق پور (نساجی مازندران )، علی شهسواری (گلگهرسیرجان )، حسین تهامی (مس کرمان)، فرشاد محمدی مهر (پارس جنوبی جم)، مهدی قائدی (ایرانجوان بوشهر)، نیما میرزازاد (ملوان بندرانزلی)، شایان مصلح (سپیدرود رشت)، محمد حسین دهقان (فولاد یزد)،  و مهدی تیکدری نژاد  (مس کرمان ) به چشم می خورد.

اینها تنها گوشه ای از لیست بلند بالای بازیکنان جوانی است که در لیگ آزادگان با اعتماد مربیان به فوتبال ایران معرفی شده اند که اگر در را پرتلاطم ستاره شدن دچار حاشیه نشوند می توانند سال ها در فوتبال ایران آقایی کنند

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • مارشال گفت:

    فوتبال ایران پولی است پول داشته باشی توی هر تیمی بخوای میری

پربازديد