تاریخ درج خبر : 1396/01/27
کد خبر : ۵۶۱۳۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -

انتقاد خانواده شهید از نصب تندیس کوهنورد در محمودآباد یاسوج

اواخر اسفندماه سال گذشته بود که به همت ” محمدعلی جاوید ” شهردار یاسوج، تندیس کوهنورد در میدان کوهنورد یاسوج واقع در محمود آباد در انتهای بلوار بویراحمد این شهر نصب شد.

اما حالا خانواده شهید کریم مردای مدعی هستند قرار بود دراین محل تندیس این شهید دفاع مقدس نصب شود.

به گزارش سایت استان به نقل از راک نیوز ؛ برادر این شهید گفت : براساس مصوبه ای که نسخه ای از آن در بنیاد شهید استان کهگیلویه وبویراحمد موجود است  قرار بوده در این منطقه تندیس شهید کریم مردای نصب شود .

وی درادامه اضافه کرد : اتفاقا درآن جلسه معاون شهردار و اعضای شورای شهر بودند وهمگی پای این صورت جلسه را امضا کرده اند. .

برادر شهید مرادی گفت : نکته قابل تامل این است که بخشی از زمین هایی که حتی تندیس کوهنورد در آن نصب شده مربوط به خانواده شهید است.

و ی با بیان اینکه وقتی به این موضوع اعتراض و از شهردار یاسوج علت نصب تندیس کوهنورد بجای تندیس شهید را جویا شدیم ،آقای جاوید ادعا کرده اند که از مصوبه قبلی خبری نداشته است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • حسيني گفت:

    .. اما اگر قرار باشه برای این شهید عزیز تندیس زده بشه به عنوان یک بدعت مرسوم میشه و باید برای همه شهدا تندیس نصب کنن که به خاطر تعدد شهدا امکان پذیر نیست و از نظر اقتصادی هم هزینه های سرسام آوری رو می طلبه در کل صورت خوشی برای شهر نخواهد داشت .درود بر روح پاک این شهید و دیگر شهدای سرافراز

  • حسيني گفت:

    درود بر روح پاک شهید .. اما اگر قرار باشه برای این شهید عزیز تندیس زده بشه به عنوان یک بدعت مرسوم میشه و باید برای همه شهدا تندیس نصب کنن که به خاطر تعدد شهدا امکان پذیر نیست و از نظر اقتصادی هم هزینه های سرسام آوری رو می طلبه در کل صورت خوشی برای شهر نخواهد داشت

پربازديد