تاریخ درج خبر : 1396/01/27
کد خبر : ۵۶۱۴۱۱
+ تغییر اندازه نوشته -
فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد:

رسانه‌ها به مسائل امنیتی ورود پیدا نکنند/برخی رسانه‌ها در زمان بروز حوادث بزرگنمایی می‌کنند

فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: رسانه‌ها به مسائل امنیتی ورود پیدا نکنند.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس،مهدی انصاری در نشست نوروزی اصحاب رسانه با مجموعه دستگاه‌های امنیتی و قضایی کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: اهمیت امنیت از دیدگاه اسلام برای همگان آشکار است.

فرمانده نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه در تمامی زمینه‌ها نیاز به امنیت داریم، گفت: همه ما باید بکوشیم که امنیت پایدار در جامعه ایجاد شود.

انصاری در ادامه با بیان اینکه در دوره کنونی شاهد سه قدرت سیاسی، مادی و رسانه‌ای هستیم، گفت: امروزه در محلی زندگی می‌کنیم که همانند ساختمان شیشه‌ای است و حرکت ما را رصد می‌کنند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه اگر رسانه‌ها در بیان مطالب و روایت حفاظت و حراست نکنند چه بسا بحران ایجاد می‌شود، گفت: آگاهی‌بخشی به جامعه کار آسانی نیست لذا انتظار می‌رود که رسانه‌ها به وظایف خود به خوبی عمل کنند.

فرمانده ارشد انتظامی کهگیلویه و بویراحمد ضمن قدردانی از همراهی خوب اصحاب رسانه اذعان کرد: در ایام نوروز نیروی انتظامی استان بهترین همسویی را با رسانه‌ها داشت لذا از تمامی رسانه‌های استان اعم از مکتوب و مجازی و صدا و سیما تشکر و قدردانی می‌کنم.

انصاری در ادامه با بیان اینکه برخی رسانه‌ها در زمان بروز حوادث بزرگنمایی می‌کنند، گفت: متاسفانه با چنین بزرگنمایی در بروز حوادث امکان فرار فرد خاطی صورت می‌گیرد.

وی با بیان این‌که رسانه‌ها به مسائل امنیتی ورود پیدا نکنند، گفت: تنها راه خروج از بحران ذهنی برای ترویج یک روایت شفاف ‌سازی است و از ابهام سازی و دو پهلو حرف زدن خودداری کنند.

انصاری تصریح کرد: برای تأمین امنیت مردم با هیچ کس تعارف نمی‌کنیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد