تاریخ درج خبر : 1396/01/30
کد خبر : ۵۶۱۴۹۶
+ تغییر اندازه نوشته -

آغاز مذاکرات با مالک تنها پمب‌بنزین یاسوج بعد از سال‌ها تعطیلی

مذاکرات با مالک تنها پمب‌بنزین مرکز شهر یاسوج بعد از سال‌ها تعطیلی انجام شده و آنگونه که مدیر شرکت پخش فراورده‌های نفتی می‌گوید، به زودی این جایگاه عرضه سوخت، خدمات خود را از سر می‌گیرد؛ کاری که اگر بشود، هر چند کوچک است اما هدیه‌ای بزرگی از این مدیر جوان بومی به مردم است.

نخستین نشست خبری لطف‌الله مسعودی بعد از انتصابش به عنوان مدیرعامل شرکت پخش فراورده‌های نفتی برگزار شد و او به یکی از مطالبات کهنه شهروندان یاسوجی پاسخ داد.

مرکز شهر یاسوج، دارای جایگاه عرضه سوختی در خیابان جمهوری است که حدود یک دهه است که تعطیل شده و مردم و رانندگان خودروها در این زمینه سختی‌های زیادی را متحمل شدند.

مدیر جوان و بومی شرکت پخش فراورده‌های نفتی کهگیلویه و بویراحمد گفت که با آقای ترابی، مالک این جایگاه سوخت در مرکز شهر یاسوج صحبت کردیم و او را وادار کردیم که یا این جایگاه را راه‌اندازی کند و یا اینکه آن را به دیگری واگذار کند.

مسعودی با تأکید بر این نکته که در هر صورت این پمب بنزین باید راه بیفتد، ادامه داد که آقای ترابی برای فروش آن تمایل نشان داده و خریدار آن نیز اعلام آمادگی کرده است.

او این را هم گفت که نمی‌توانم تاریخ دقیق راه‌اندازی این جایگاه سوخت را بدهم ولی مذاکرات فروش آن به خوبی پیش می‌رود و امیدوارم به زودی شاهد خدمات‌دهی این جایگاه سوخت به مردم باشیم.

مدیرعامل شرکت پخش فراورده‌های نفتی کهگیلویه و بویراحمد افزود: اگر این پمب‌بنزین فروخته شود، یک جایگاه در شأن مردم در وسط شهر یاسوج خواهیم داشت.

شهر یاسوج، در حال حاضر دارای یک جایگاه عرضه سوخت آن هم در میدان ورودی از سمت اصفهان است و یکی از دغدغه‌های رانندگان خودروها، سوخت‌گیری است چرا که فاصله سایر جایگاه‌ها از حومه شهر بسیار زیاد است.

اگر چه راه‌اندازی یک جایگاه عرضه سوخت، انتظار بسیار کمی است ولی تعطیلی یکی از ۲ مرکز عرضه سوخت شهر یاسوج که سالها مردم را در عذاب و بلاتکلیفی قرار داده است می‌تواند نخستین هدیه مدیریت لطف‌الله مسعودی به مردم به عنوان مدیری جوان، باتجربه و بومی باشد./ریواس جنوب

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد