تاریخ درج خبر : 1396/02/05
کد خبر : ۵۶۱۵۷۰
+ تغییر اندازه نوشته -
محمد بهرامی :

ستاد روحانی در استان متعلق به همه حامیان دولت است

محمد بهرامی، از سیاسیون صاحب نام اصلاحاتی دراستان کهگیلویه و بویراحمد در بیانیه‌ای اعلام کرد که ستاد حسن روحانی در این استان متعلق به حزب، گروه یا افراد خاصی نیست و همه طرفداران دولت تدبیر و امید در آن صاحب حق هستند.

در این بیانیه آمده است؛

بسمه تعالی

انتخابات تجلی حکومت مردم بر مردم و فرصت مغتنمی است تا مردم برای ابراز عقیده و اراده خود از آن بهره گیرند. در این راستا مردم قدرشناس و شریف استان کهگیلویه و بویراحمد که همواره از پیش

قراولان حضور در صحنه های مهم انقلاب و کشور عزیزمان بوده و هستند روز ۲۹ اردیبهشت ماه حماسه ای دیگر رقم خواهند زد.

از آنجایی که در برهه حساس کنونی مشارکت حداکثری مردم در انتخابات با هدف تعیین سرنوشت خویش، اصلی بدیهی و خدشه ناپذیر است، ما نیز پا به پا و همراه جریان اصیل و مردمی اصلاحات برای پیروزی گزینه مورد حمایت جریان سیاسی خود وظیفه خود می دانیم که از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نورزیم.

ناگفته پیداست که ستاد رئیس جمهور محترم در استان کهگیلویه و بویراحمد نه متعلق به حزب و گروهی خاص است و نه فرد یا افرادی در آن نسبت به بقیه ممتاز و ذیصلاح تر هستند.

ستاد دکتر روحانی چه در استان و چه در شهرستانها متعلق به آحاد مردم از جمله حامیان و طرفداران دولت محترم بوده و یکایک افراد راغب به ریاست محترم جمهور مختارند خود را در آنجا محق دانسته و در راستای تفکر خود به فعالیت بپردازند.

تمامی عزیزان بایستی مراقب باشند که فعالیت ستادی و عملکردشان در این ایام و تا پایان انتخابات معطوف به افعالی نیک همچون اخلاق، احترام، خویشتن داری و شکیبایی بوده و در همه حال هدف خود که همانا تلاش برای برگزاری انتخاباتی پرشور با حداکثر مشارکت مردمی و در مرتبه بعد تلاش برای پیروزی جریان اصلاحات و جناب حجه الاسلام والمسلمین دکتر روحانی ست را بر تمامی مسائل حاشیه ای و کم اهمیت ارجح بدانند.

فراموش کردن و دامن نزدن به اختلافات گذشته و نیز هر مسئله ای که جز ایجاد شکاف، افتراق و ایجاد اختلاف مابین خویشاوندان فکری و دوستان هم مرام و هم مسلک دستاوردی ندارد اصلی است اساسی و راهگشا، چرا که تحت هیچ شرایطی نباید در گذشته ماند.

ضمن پاسداشت شعار جاودانه ”زنده باد مخالف من ” این را نیز نبایستی از یاد ببریم که وادی سیاست گاهی از سوی عده ای مخالف فرصت طلب آبستن بی اخلاقی هایی نظیر تهمت و افترا، سخن چینی های تفرقه زا، شایعه های بیجا و … است که هم باید هوشمندانه مراقب آنها بود و هم وظیفه داریم با ایجاد فضایی آرام و صمیمی سعی در کنترل این مسائل داشته باشیم.

باری، برای آبادی میهن خویش فرصت را غنیمت شماریم و دست دوستی هرکسی را از هرسویی که به یاری مان می آید بفشاریم چرا که ایران عزیز را جز در قله های رفیع آبادانی، سعادت و توسعه جایگاهی دیگر شایسته نیست.

ﺻﺤﺮﺍﺳﺖ ﭘﺮ ﺍﺯ ﺷﮑﺮ

ﺩﺭﯾﺎﺳﺖ ﭘﺮ ﺍﺯ ﮔﻮﻫﺮ

ﯾﮏ جو ﻧﺒﺮﯼ ﺯﯾﻦ ﺩﻭ

ﺑﯽﮐﻮﺷﺶ ﻭ ﺍﺳﺒﺎﺑﯽ

مولانا

محمد بهرامی

چهارم اردیبهشت ماه1396

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد