تاریخ درج خبر : 1396/02/05
کد خبر : ۵۶۱۶۲۵
+ تغییر اندازه نوشته -

انتصابها در ستاد دکتر روحانی در استان ادامه دارد/ انتصاب رئیس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات

از چهار روز گذشته که اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده برای انتخابات ریاست جمهوری منتشر شده در استان کهگیلویه وبویراحمد نیز فضای تبلیغات داغ شده است. به رغم آنکه برخی پیش بینی می کردند مردم اشتیاقی برای انتخابات ریاست جمهوری از خود نشان ندهند اما اینچنین نشد و با شروع زمان تبلیغات انتخابات شوراها به حاشیه رانده شد.

خبرهایی از انتصابات در ستاد ها و کمیته ها و همچنین گمانه زنی ها درباره سایر جایگاه های خالی ادامه دارد . در این بین ستاد دکتر روحانی در استان به ریاست سید رضا توفیقی کار خود را به صورت جدی آغاز کرده و در شهرستانها نیز روسای ستاد معرفی شده اند.

محمود آرام به عنوان رئیس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات استان معرفی شد. وی جز معدود چهره های رسانه ای استان است که همواره با صراحت بر اصلاح طلبی خود تاکید داشته و مورد توافق همه گروه های اصلاح طلب و اعتدالیون است. آرام سالها سردبیر سایت استان کهگیلویه وبویراحمد و مشاور رسانه ای فرماندار بویراحمد بوده است.وی همچنین مسئول ستاد دانشجویی و یار دبستانی دکتر معین در کهگیلویه در سال 84 و از حامیان روحانی در انتخابات ریاست جمهوری در سال 92 بود.

بسیاری از کمیته های روسای خود را شناخته اند و فعالیت خود را نیز آغاز کرده اند. برخی از هم استانیها نیز در ستاد کشوری دکتر روحانی مسئولیت هایی گرفته اند.

از جمله دکتر محمد علی وکیلی نماینده مردم تهران و عضو هیات رئیسه مجلس سخنگوی ستاد دکتر روحانی در کشور شده است . همچنین طی حکمی از سوی دکتر اشرف بروجردی رییس ستاد زنان دکتر روحانی در کشور، «سیده خدیجه توفیقیان» به عنوان معاون دبیر ستاد زنان دکتر روحانی در کشور منصوب شد.توفیقیان دانشجوی دکتری حقوق و پیشتر به عنوان مدیرکل روابط عمومی دانشگاه آزاد یاسوج فعالیت می کرد.

«دکتر وحید توانا» به عنوان رییس کمیته سلامت و پزشکان ستاد روحانی در استان منصوب شد.

دکتر توانا از جوانان اصلاح طلب حامی دولت، دبیر سابق انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی استان، عضو فعلی شورای مرکزی انجمن اسلامی پزشکان استان و عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان است.

«محمدرضا باقرزاده» به عنوان معاون اعتدال و توسعه و «عنایت نصیری جهان آباد» به عنوان معاون امور شهرستانهای ستاد روحانی منصوب شدند.باقرزاده از اصلاح طلبان استان است که پیشتر به عنوان مدیرکل روابط عمومی استانداری استان فعالیت می کرد و در سال ۹۲ از حامیان دکتر روحانی بود.

«حسین صادقی» به عنوان قائم مقام ، مرتضی فضلی به عنوان رئیس ستاد جوانان، و خانم منیر تقی زاده به عنوان مسئول امور بانوان ستاد روحانی در شهرستان چرام  منصوب شدند.حسین صادقی از اصلاح طلبان شناخته شده چرام است.خانم منیر تقی زاده ازبانوان اصلاح طلبان شهر چرام است. مرتضی فضلی از جوانان فعال  اصلاح طلب و حامی دولت تدبیر و امید در چرام است.

«سیامک شفایی» به عنوان رییس ستاد روحانی در شهرستان دنا و «سیدکیومرث سجادی پور» به عنوان رییس ستاد روحانی در باشت منصوب شدند.شفایی و سجادی از نیروهای اصلاح طلب استان هستند که در دور گذشته نیز از روحانی حمایت کردند.

 سیدضیاالدین رضاتوفیقی در حکمی، «سیدعسکر عرفانی زاده» را به عنوان معاون اجرایی ستاد دکتر روحانی در کهگیلویه و بویراحمد منصوب کرد.عرفانی زاده از اصلاح طلبان استان است که سابقه عضویت در سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی را دارد.وی رئیس حزب عدالت و آزادی در استان و همچنین عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان است.

همچنین  «دکتر علی کامرانی مقدم» به عنوان معاون اقشار و تشکل‌های ستاد دکتر روحانی در کهگیلویه و بویراحمد منصوب شد.کامرانی مقدم از نیروهای اصلاح‌طلب استان است که در انتخابات مجلس ۹۴ ، از حوزه کهگیلویه بزرگ به عنوان نامزد لیست امید معرفی شده بود.وی مسئول بنیاد ایرانشناسی استان است که نشست‌های هفتگی گروه فرهنگ بومی استان در یاسوج را برگزار می‌کند.

«ابوطالب صادقی» به عنوان مسئول کمیته حقوقی و نظارت بر صندوق‌های ستاد دکتر روحانی در استان منصوب شد.صادقی دارای مدرک کارشناسی ارشد حقوق خصوصی و از نیروهای اصلاح طلب استان است که سابقه عضویت در انجمن اسلامی دانشگاه علامه تهران را در کارنامه دارد.وی عضو کمیته حقوقی ستاد مرکزی موسوی در سال ۸۸در تهران، مدیر مسول و صاحب امتیاز نشریه دانشجویی چویل در دانشگاه علامه طباطبایی و عضو شورای مرکزی حزب اتحادملت ایران اسلامی در استان است.

 مجید باقریان به عنوان مسئول کمیته تنظیم و اعزام سخنرانان و سجاد صیدالی به عنوان مسئول کمیته فضای مجازی ستاد روحانی در استان منصوب شدند.مجید باقریان از نیروهای اصلاح طلب است که پیشتر به عنوان مدیر فرهنگی دانشگاه یاسوج فعالیت می کرد.سجاد صیدالی از جوانان اصلاح طلب استان است.

 «هرمز افراخته» به عنوان رئیس ستاد روحانی در شهرستان لنده منصوب شد.افراخته از نیروهای اصلاح‌طلب و نزدیک به لاهوتی است.

همچنین شورای هماهنگی اصلاح طلبان شهرستان گچساران با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد «علی خواجوی» به اتفاق آرا به عنوان رئیس شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان انتخاب شده است.

«محمدعلی طاهری» به عنوان رئیس ستاد روحانی در شهرستان کهگیلویه تعیین شد.طاهری از اصلاح طلبان با سابقه استان است.گفتنی است طاهری پیش از این مسئولیت انجمن اسلامی معلمان شهرستان کهگیلویه را بر عهده داشت.

روسا و اعضای کمیته های بازرسی در شهرستانهای هشت گانه استان منصوب شدند.

شهرستان بویراحمد

علی خوانپایه رییس
حمیدرضا پیمانجو عضو
دکتر عبدالکریم خرمی عضو

شهرستان گچساران

سید قادر کاظمی رییس
فرزاد حیدری عضو
سید بهنام پاد عضو

شهرستان کهگیلویه

سیاوش زمان رییس
محمد شفیع آخش عضو
فرشید عزیزی عضو

شهرستان باشت

شاپور قایدی رییس
حاج خلیل سینایی عضو
دکتر احمد لعبت فر عضو

 شهرستان چرام

حجت الله دبیقی رییس
علی بابایی عضو
محمد رضا مجیدی

شهرستان دنا

یوسف آبسالان رییس
آرش مدنی فر عضو
سید زبیر موسوی عضو

شهرستان بهمئی

محسن افروزی رییس
مهدی جشانزاده عضو
قنبر دموری نژاد عضو

شهرستان لنده

مالک رازنهان رییس
مظفر صداقت اصل عضو
اصغر احمدی عضو

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد