تاریخ درج خبر : 1396/02/06
کد خبر : ۵۶۱۶۴۴
+ تغییر اندازه نوشته -

کسب رتبه برتر کشوری عقیدتی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد گفت: مجموعه عقیدتی سپاه فتح جز رده‌های برتر کشوری شناخته شده و هفته آینده از فرمانده سپاه فتح استان و کسانی که در حوزه عقیدتی و سیاسی تلاش کردند تجلیل می‌شود.

حجت‌الاسلام سیدامان‌الله حسینی‌صدر، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در نشست خبری  که به مناسبت هفته عقیدتی و سیاسی برگزازر شد، با اشاره به عملکرد مجموعه عقیدتی سیاسی سپاه فتح، اظهار کرد: این رده در سطح کشور در سال ۹۵ جزو رده‌های برتر سپاه قرار گرفته است و در جلسه‌ای تجلیل خواهند شد.

وی همایش تجلیل از مقام شهید مطهری، برگزاری نشست‌های سیاسی و عقیدتی، گردهمایی حضور بسیجیان و پاسداران در نماز جمعه سراسر استان و دیدار با ائمه جمعه را از برنامه‌های هفته عقیدتی سپاه فتح عنوان کرد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد تولید نشریات در پایگاه‌ها، گردهمایی و نشست‌های سیاسی، نرم‌افزار آموزشی طاغوت اعظم، نشست‌ها و همایش‌های علمی اندیشه و سیره شهید مطهری را از سایر این ویژه‌برنامه‌ها اعلام کرد.

حجت‌الاسلام حسینی‌صدر برپایی نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی، مسابقات نقاشی، ورزشی و خطاطی، اعزام مبلغ به برنامه‌های اقشار و بسیج، کوهپیمایی بسیجیان اقشار و نواحی و برگزاری محافل انس با قرآن را از دیگر برنامه‌های اجرایی حوزه عقیدتی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در هفته عقیدتی ذکر کرد.

وی با بیان اینکه اشتغال ضرورت جامعه امروزی است، بیان کرد: حلقه‌های مدیریتی کشور باید بدانند که یکی از رسالت‌های عظیم آنها فراهم کردن زمینه اشتغال برای قشر جوان است، ضمن اینکه این اشتغال یکی از نتایج مهم اقتصاد مقاومتی است و دشمن نهایت تلاش خود را بکار می‌گیرد که به نظام ضربه بزند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به داشتن روحیه انقلابی، یادآور شد: با داشتن روحیه انقلابی معضلات اقتصادی کشور حل و عزت و اقتدار در جامعه حاکم می‌شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد