تاریخ درج خبر : 1396/02/12
کد خبر : ۵۶۱۷۶۳
+ تغییر اندازه نوشته -

اولین مناظره انتخاباتی در دانشگاه یاسوج برگزار می‌شود.

دبیر شورای هماهنگی کانون های فرهنگی هنری دانشگاه یاسوج در گفت و گو با خبرنگاران گفت: با هدف روشن اندیشی و روشنگری در ایام تبلیعات انتخاباتی نشست و جلسات مناظره در این دانشگاه برگزار می‌شود.

صیاد خردمند افزود: خوشبختانه با حمایت مسولین دانشگاهی قصد داریم این جلسات را با کیفیت بالا برگزار کنیم.

وی ادامه داد: در همین راستا اولین برنامه، دو نفر از مدیران فرهنگی استان در دولت های مختلف رو به مناظره و مباحثه باهم دعوت کردیم.

خردمند ابراز داشت: سیدضیاالدین رضاتوفیقی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در دوران اصلاحات به عنوان اصلاح طلب و سیدعلی محمد دانشی مدیرکل آموزش و پرورش استان در دولت احمدی نژاد به عنوان اصولگرا در این مناظره حضور می‌یابند.

وی بیان داشت: موضوع اصلی این مناظره با عنوان اصلی جمهوریت، مردم و انتخابات و با عنوان فرعی به چه کسی رای دهیم برگزار می‌شود.

دبیر شورای هماهنگی کانون های فرهنگی هنری دانشگاه یاسوج گفت: این مناظره روز چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۹۶ ساعت ۱۱ ظهر در سالن شهیدچمران دانشکده علوم پایه دانشگاه یاسوج برگزار می‌شود.

وی همچنین افزود: هدف از برگزاری این جلسات این است که با توجه به منویات مقام معظم رهبری فضای آزاد اندیشی را در دانشگاه ها نهادینه کنیم و به نوعی مشق دموکراسی کنیم که ثمره چنین امری یادگیری مدارا و مفاهمه برای دانشجویان می باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد