تاریخ درج خبر : 1392/05/20
کد خبر : ۵۶۵۵۴
+ تغییر اندازه نوشته -

انتقاد تند و بی سابقه فرماندار کهگیلویه از مسئولان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

سایت استان: کاسه صبر فرماندار کهگیلویه نیز از وضعیت نابسامان بهداشتی و درمانی و تبعیض های موجود در این بخش نیز به سر آمد و مسئولان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج را به باد انتقاد گرفت.
به گزارش خبرنگار سایت استان، در آئین بهره برداری از اورژانس خاتم الانبیا بیمارستان امام خمینی دهدشت که در آن حضور سردار هاشمی فرمانده قرار گاه قرب قایم، نبوی زاده رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، امام جمعه دهدشت، فرماندار کهگیلویه، جمعی از مردم و دیگر مسئولان شهرستانی و استانی حوزه بهداشتی و درمانی حضور داشتند، فرماندار کهگیلویه از وضعیت بهداشتی شهر دهدشت و توزیع اعتبارات استانی به شدت انتقاد کرده و خواستار بهبود وضعیت موجود شد.
IMG_2992
ابراهیم جعفری در ادامه سخنان خود افزود: آیا استان فقط یاسوج است؟ آیا دیشموک و قلعه رئیسی و … که کمتر توسعه یافته هستند، جزیی از این استان محسوب نمی شوند؟ آیا انصاف است یاسوج دارای دو بیمارستان مجهز و مدرن باشد و شهرستان کهگیلویه با 200 هزار نفر جمعیت یک بیمارستان داشته باشد؟
جعفری ادامه داد: قسم شرعی می خورم که توزیع اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی عادلانه نیست و این شهرستان از توزیع ناعادلانه اعتبارات استانی متضرر شده است.
جعفری که با عنوان کردن این انتقادها مورد حمایت مردم نیز قرار گرفته بود اظهار داشت: بسیاری از پرسنل و کارکنان شبکه بهداشت کهگیلویه به فرمانداری مراجعه کرده و از پرداخت نشدن حقوق و مزایای خود شکایت می کنند و من اکنون که هشت ماه از مسئولیتم در مقام فرمانداری کهگیلویه می گذرد قصد بیان مشکلات را نداشتم ولی چون پیگیریها بی نتیجه بود مجبور به علنی کردن این گلایه ها شدم.
IMG_3007
مقام ارشد اجرایی کهگیلویه در بخشی دیگر از سخنان خود بیان داشت: همین اورژانسی که هم اکنون افتتاح شده در سال 90 نیز بار دیگر افتتاح شده بود ولی با تاخیر دوساله امروز شاهد تجهیز آن هستیم و معلوم نیست که بعد از این آیا خدمات ارائه خواهد داد و یا بار دیگر تعطیل خواهد شد.
وی کمبود پزشک متخصص در شهرستان را یادآور شد و افزود: درمانگاه روستای راک، رادیولوژی قلعه رئیسی و دیگر درمانگاههای نیمه تمام از اولویت های اصلی بخش درمانی کهگیلویه است که باید در اسرع وقت پیگیری و به نتیجه برسد.
وی خاطر نشان ساخت: قصد نداشتم موضوع را باز کنم ولی به زبان آوردن این گلایه ها پس از آن است که شاهد تغییری در وضعیت نبودیم و من به عنوان نماینده دولت موظف هستم که درد مردم را بیان کنم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    حالا زبان در آوردی نماینده دولت دهم! توی جلسه می گفت خوشحالم که سردار هاشمی را اینجا دیدیم تا ازش تشکر کنم! اینم از فرماندار قدیمی ترین شهرستان استان!

پربازديد