تاریخ درج خبر : 1391/09/05
کد خبر : ۵۷۰۱
+ تغییر اندازه نوشته -

معاون امنیتی استانداری: مراجع قانونی باسایت متخلف برخوردکنند

با تشکیل جلسه نظارت بر جرائم اینترنتی و فضای سایبری معاون سیاسی و امنیتی استانداری گفت: با توجه به اقدام اخیر یکی از سایت های اینترنتی استان مبنی بر درج مطالب موهن و غیرقانونی ، فضا سازی و دامن زدن به اختلاف و تفرقه مقرر گردید مراجع قانونی با این سایت متخلف مطابق با مقررات اجرایی برخورد نمایند.

سایت های استان موظفند از اقدام به درج هرگونه مطلبی که وحدت و انسجام ارزشمند استان را مخدوش می نماید پرهیز کنند.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری با بیان مطلب فوق در چهارمین جلسه کمیته نظارت بر جرائم اینترنتی و فضای سایبری استان گفت: با توجه به اقدام اخیر یکی از سایت های اینترنتی استان مبنی بر درج مطالب موهن و غیرقانونی ، فضا سازی و دامن زدن برخی سایت ها ،‌رسانه ها و مطبوعات به اختلاف و تفرقه،این جلسه با هدف ریشه یابی این اقدام تفرقه برانگیز تشکیل شد.

غلامعلی رضوانی در ادامه گفت: در این جلسه مقرر گردید مراجع قانونی با این سایت متخلف مطابق با مقررات اجرایی برخورد نمایند.

وی همچنین خطاب به سایت ها،‌مطبوعات‌،اصحاب رسانه و اهل قلم خواست از درج مطالبی که ناخواسته آنان را در راستای اهداف دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار می دهد اکیدا پرهیز نمایند.

معاون سیاسی و امنیتی تأکید کرد: رسانه ها در درج مطالبشان می بایست از قیام امام حسین (ع)، اهداف امام راحل(ره) و مقام معظّم رهبری مدظله العالی الهام گیرند و تمام تلاش خود را جهت رشد و توسعه همه جانبه استان به کارگیرند.

+منبع: استانداری کهگیلویه و بویراحمد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • بيمار دار ياسوجي گفت:

  بنام خدا
  خدمت برادرعز یز وارجمند جناب آقای دکتر صابری استاندار محترم استان کهگیلویه وبویراحمد
  خواهش دارم برای یک بار هم که باشد کلینیک شماره ۳ زنان یاسوج را بازدید نمایید کجای ایران وجهان تاکنون ثابت شده مردم برای دریافت ویزیت پزشک از ساعت ۳ بامداد تا ساعت ۹/۵ صبح روی صف بمانند ودر آخر هم یا پزشک مورد نظر نباشد ویا بگویند نوبت پر شده ودیگر نوبت نداریم ؟ در صورتی که می توان همین وزیت را در طول روز یا هفته در تمام ساعات وبرای هر روز ویاساعتی که باشد به مردم بدهند تا اینکه مردم مجبور نشوند در ساعات اوایل ویا نیمه شب درهوای یخبندان رو صف بمانند وبجای اینکه دردی را درمان نمایند چندین درد دیگر مبتلا گردد ستاندار دلسوز ما ! محبت فرمایید اگر واقعاً موقعیت شغلی شما اجازه ( وقت ) به شما نمی دهد بیایید مشکل مردم را از نزدیک ببیند حتماً یکی از اعضای خانواده محترم و یا فرد دیگری که مورد اعتماد شما باشد جهت دریافت ویزیت به کلینیک شماره ۳ زنان یاسوج بین خیابان گلستان ۱۰و۱۱ بفرستید اما حتماً دستمال کاغذی برای پاک کردن اشک های خود آماده نماید چون در زمان برگشت به منزل قطعاً با چشم گریان بر می گردد زیرا درد و رنج این مردم طوری است که حتی سنگهای کوه دنا که در طول سال برف روی آنها را پوشانیده است واستقامت سرما ویخبندان دنا را دارند اما متاسفانه طاقت دیدار بیماران یاسوج که از ساعت ۳ الی ۹/۵ صبح در سرمای یخبندان در جلوی کلینیک درمانی زنان یاسوج مانده اند ندارند منتظر امر خداپسندانه شما هستیم تا همه مردم از آن بهره ببرند و دعای خداپسندانه مردم باعث سرافرازی همه ما در دنیا وآخرت شود امیدواریم که برای رفع این بحران چاره اندیشی شود انشاء الله

 • فرهنگی گفت:

  خدایی با هنجار شکنان برخورد کنید تا مردم بدانند در ایران اسلامی قانون هست

 • بعد از این اتفاق رسانه ها و وب سایت های خبری و آنلاین استان با پوشش بسیار مناسب هر کدام به تحلیل حادثه توهین عصر دنا به مردم بویراحمد پرداختند.گاها بعضی به دفاع از تاریخ و قوم بویراحمد ،بعضی به پشت پرده این اهانت و برخی به روشن کردن واقعیت جریان سازمان یافته ای پشت این داستان اشاره کردند.

  لازمه که از وب سایت استان که از تاریخ و هویت قومی عشایر تا عبور از خط قرمز نظام اسلامی رو در قالب سلسله مقالاتی منتشر کرد و همه ابعاد مسئله رو علی رغم اختلاف سلیقه ای با برخی از نگارندگان داشت روشن کرد تشکر و سپاس داشته باشم.

  یه توقیق اجباری بود که تفکرات مختلف و گروه هایی که در استان دارای اختلاف نظر هستند به یه اجماع برسن و متحد و همراه و همدل باشن.

  درود به همگی

  • حق گفت:

   همین یک سایت تو استانمان دربرابر بقیه جاها به درد بخوره هم بیفتید دنبالش
   مگه……………………………………………..

پربازديد