تاریخ درج خبر : 1391/09/02
کد خبر : ۵۷۱۸
+ تغییر اندازه نوشته -

هیئت رئیسه مجلس در هنگامه مشکلات تدبیر و بصیرت به خرج دهند

نماینده کهگیلویه و بهمئی و چرام در مجلس با بیان اینکه قبل از ورود مقام معظم رهبری برای رفع تنگناها و مشکلات خودمان باید با بصیرت و بینش آن‌ها را برطرف کنیم، گفت: انتظار تدبیر و بصیرت از هیئت رئیسه مجلس داریم.

به گزارش سایت استان، حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری در یاسوج با بیان اینکه وقتی رهبری از کارهای ما رفع مشکل می‌کنند از سویی خوشحال و از سویی دیگر نگران می‌شویم، گفت: خوشحالی ما از این است که معظم‌له گره‌ها را به طور کامل باز کرده و جای حرف و حدیث باقی نمی‌گذارند و همه خود را ملزم به رعایت دستورات و نسخه شفابخش ایشان می‌دانند.

نماینده اصولگرای کهگیلویه و بهمئی و چرام در مجلس شورای اسلامی به ابراز نگرانی خود در این زمینه پرداخت و گفت: چرا ما نباید از خود بصیرت و تدبیر به خرج دهیم که از ایشان هزینه شود و برای معظم‌له دغدغه ایجاد کنیم.

نماینده مردم کهگیلویه و بهمئی و چرام در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: بنده به عنوان یکی از کسانی که در ابتدای شکل‌گیری این مجلس به هیئت رئیسه کنونی و به خصوص آقای لاریجانی اعتماد کرده و رأی دادم انتظار دارم به وظایف خود به صورت مدبرانه و بصیرت‌مندانه عمل کنند.

در فتنه 88 اشتباهات هیئت رئیسه مجلس را فریاد می‌زدم

بزرگواری ادامه داد: وقتی پس از فتنه 88 به عنوان یک نماینده مجلس فریاد می‌زدم که هیئت رئیسه نباید در این هنگامه به جاده خاکی بزند، عنوان کرد: همان روزگار از آقایان می‌خواستیم که مواضع شفاف و قاطع در برابر فتنه اتخاذ کنند.

وی گفت: البته این گونه مواضع به نظر من از سر عمد نیست بلکه برخی مواقع بی‌تدبیری موجب می‌شود که دوستان ما نتوانند تصمیم درست و حسابی بگیرند.

انتظار ما از آقای لاریجانی در هنگامه مشکلات بیش از این است

بزرگواری به طرح سؤال از رئیس‌جمهور اشاره کرد و گفت: از هیئت رئیسه و به خصوص آقای لاریجانی انتظار بیشتری برای حل مدبرانه این موضوع داشتیم چرا که خود آقای لاریجانی از شخصیت‌های کار کشته و دلسوز نظام است که نمی‌دانیم چرا در برخی مواقع این گونه عمل می‌کنند.

نماینده مردم کهگیلویه و بهمئی و چرام در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: انتظار تدبیر و بصیرت بیشتر از آقایان هیئت رئیسه در مواجهه با برخی مشکلات داریم و امیدواریم فرمایشات رهبری تجربه خوبی برای دوستان هیئت رئیسه و همه ما نمایندگان باشد.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد