تاریخ درج خبر : 1392/05/21
کد خبر : ۵۷۴۳۲
+ تغییر اندازه نوشته -

درباره مدیرعاملی بنده در خبرگزاری ایرنا صحبت‌هایی شده است

مدیرمسئول روزنامه ابتکار با تأیید اینکه وی به عنوان یکی از گزینه‌های مدیرعاملی خبرگزاری ایرنا مطرح شده است، گفت: استحقاق نیروهای باتجربه خبرگزاری ایرنا نسبت به سایر افراد برای عهده‌دار شدن این مسئولیت بیشتر است.

2521

محمد علی وکیلی  درباره اینکه وی به عنوان یکی از گزینه‌های خبرگزاری ایرنا به منظور عهده‌دار شدن مسئولیت مدیرعاملی این خبرگزاری مطرح شده است، اظهار داشت: در این باره صحبت‌هایی شده است و اینکه این مسئله به بنده پیشنهاد شده صحت دارد.

مدیرمسئول روزنامه ابتکار افزود: ترجیح بنده این است که نیروهای باتجربه‌ای در خبرگزاری‌ ایرنا وجود دارد که می‌توانند عهده‌دار این مسئولیت باشند.

وی ادامه داد: البته با همه این تفاسیر باید تا استقرار دولت جدید و به خصوص وزیر جدید ارشاد صبر و از این گمانه‌زنی‌ها جلوگیری کرد.

وکیلی ابراز داشت: یک پروسه‌ای وجود دارد به منظور انتخاب مدیرعامل خبرگزاری ایرنا که تشکیل هیئت امنای  این خبرگزاری است و آن پروسه بعد از استقرار دولت باید انجام بپذیرد.

مدیرمسئول روزنامه ابتکار بیان داشت: نیروهای با تجربه‌ای در خبرگزاری ایرنا وجود دارد و برای این جایگاه استحقاق بیشتری نسبت به سایر افراد دارند.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد