تاریخ درج خبر : 1392/05/21
کد خبر : ۵۷۴۵۳
+ تغییر اندازه نوشته -

تشنج بزرگواری در مجلس/ من لر هستم با چماق لری با وزیر متخلف برخورد میکنم

سایت استان: بزرگواری نماینده کهگیلویه مجلس شورای اسلامی را به تشنج کشاند. وی که در مخالفت با کابینه آقای روحانی سخنرانی می کرد. با اظهار سخنان تند ، واکنش منفی نمایندگان را در پی داشت.

بزرگواری گفت: من با چماق لری با وزیر متخلف برخورد  می کنم . بعضی از  وزرای آقای روحانی از بس پیر هستند ، باید سرم به آنها وصل کنیم  من کسی بودم بلندگوی  رییس مجلس را گرفتم و علیه سران فتنه حرف زدم.و دنیا من را نشان داد.

در دولت اصلاحات و دولت نهم و دهم شعار جوان‌گرایی گوش فلک  را کرد کرد اما برویم از صندوق عتیقه آقای هاشمی رفسنجانی و آقای خاتمی  وزیر در بیاوریم؟ برخی از این وزرا را بخواهیم در برخی پروژه‌ها ببریم،  باید سرم به آنها وصل کنیم. وقتی در رأس این نظام رهبری عزیز در طول 4 سال  از فتنه 88 سخن می‌گویند که فتنه‌گران مملکت ما را به پرتگاه سقوط می‌بردند و نظام ما را به عنوان نظام متقلب معرفی کرده بودند، آیا رواست که از  اهالی و طرفداران فتنه در کابینه استفاده کنیم؟ از کسانی که به نمایندگی از سران فتنه در جلسه با رهبری شرکت کردند؟ باز برویم از همین‌ افراد استفاده کنیم و آرامش کشور را به هم بزنیم؟ چرا حرف اساسی نزنیم؟ چرا اگر از فتنه  حرف بزنیم، می‌گویند اینها افراطی هستند؟ پس رهبری اولین افراطی است!

وی اضافه کرد: ما با فتنه‌گران سر سازش نخواهیم داد. هزینه‌های بزرگی را  به نظام تحمیل کردند. فقط از خدا می‌ترسم. از هیچ کس نمی‌ترسم. ما دوست شما هستیم و می‌خواهیم تعامل شما را پاسخ بدهیم. ما از انتخاب خیلی از وزرا و  معاونان تشکر می‌کنیم اما بگذارید روی آنها که حرف داریم، حرف‌مان را  بزنیم.

این نماینده تأکید کرد: آقای زنگنه بیاید و باز هم آن آقازاده دله دزد  مهدی هاشمی بیاید و میدان‌دار شود؟ نباید به او رأی داد. این آقازاده‌های  دله‌دزد به نظام و روحانیت خیلی ضربه زدند.

بزرگواری افزود: امام راحل و شهدا از ما می‌خواهند نگذاریم نااهلان حاکم شوند.

p_txt

همچنین قاضی‌پور در تذکر آئین‌نامه‌ای تأکید کرد: کسی حق ندارد در نظام جمهوری اسلامی در پشت تریبون اسم افراد را بیاورد.

لاریجانی هم تأکید کرد که تذکر شما درست است. اینطوری حرف نزنید و اسم نبرید.

ایرج ندیمی نیز در تذکری آئین‌نامه‌ای گفت: اتهام و فحش جفای به مجلس است.

کمال‌الدین پیرمؤذن هم در تذکری آئین‌نامه‌ای گفت: آن آقا اسم مدرس را هم می‌آورد. آیا مدرس چماق‌دار و بهتان‌زن بود؟

همچنین جواد جهانگیرزاده در تذکری آئین‌نامه‌ای خاطرنشان کرد: اگر ما  قانونمند باشیم، نیازی به چماق نیست. انتظار مردم از ما این است که در یک  فضای آرام‌تر بررسی کنیم. نباید تهمت زد و حرف‌هایی از جمله پیرمرد زد. رئیس‌جمهور مختار است که هر کسی را انتخاب کند.

یونس  اسدی تأکید کرد: غرور و تکبر اجازه نداد این آخوند بزرگوار درست صحبت کند. خود ایشان هم می‌داند که چقدر دستمال‌کش دولت بوده است. حالا به من می‌گوید چابلوس.

لاریجانی تأکید کرد: این کلمه چابلوس خوب نبود، شما هم چیزی روی آن نگذارید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • بغ7 گفت:

  چوب خدا به صدا در امد……..

 • محسن گفت:

  ………………………………………………………………………….تو چه ………. هستی که میخوای از ایران و مخصوصا لر حمایت کنی.
  مردان بزرگی داشتیم و داریم که ……………. تو همشونو زیر سوال برده.سناتوری مث موحد.مرد شریفی مث منطقیان و بزرگ مرد شجاعی مانند عدل هاشمی….
  وای بر تو ……………

 • سيد گفت:

  خیلی متاسفم
  هنک کردم بیشتر ازین چیزی به ذهنم نمیرسه

 • علی گفت:

  سلام مردم ایران من اصلا و نسلا لر هستم . آقای بزرگواری کاش واژه مقدس سید را و نیز واژه پر صلابت لر را چنین آلوده نمی کرد. برائت می جویم از این آدم که خود فتنه گراست و دیگران را فتنه گر می خواند . از این آدم که لر را با چماق محک می زند . حاشا و کلا اگر مردم غیور استان کهکیلویه این آدم را به استان راه بدهند .

 • مجتبی گفت:

  متاسفانه انسان های نابخرد در این استان به سادگی توانسته اند رشد کنند و امثال ایشان در رده های پایین تر زیاد پیدا میشود.از تمام مردم استان خواهشمندم عزمی جدی جهت مقابله مستمر با این نوع موجودات موجود در استان به کار ببندند
  این دود سیه فام که از بام وطن خواست/ ازماست که بر ماست

 • اقا حسین گفت:

  این اقا چماقی ازجانب خودش حرف میزنه نه از جانب مردم شریف استان که ابروشونو برد

 • دوست گفت:

  به نظر من تحصیلات این نماینده ازفریادوفهاشی اوبلند تربود.

 • یاد یار گفت:

  خجالت آور بود – متاسف هستم برا استان و …. ان که به جای دفاع از حقوق مردم به دنبال خود …. هستند – اگر مردم رای دادند به ریاست جمهور پس باید به او اعتماد کنیم نه با زدن حرف های یه من یه غاز آبرو ریزی کنیم – مشکل ما ار قومی و قبیله ای گریه که به دنبال اصلح نمی گردیم

 • خبرنگار استان گفت:

  متاسفانه متاسفانه و متاسفانه ایشان هم ابروی روحانیت هم ابروی مردم شریف و مهربان استان را زیر سوال بردند. وای بر نادانی وای بر تعصب جاهلانه …………. متاسفانه ایشون با ندونم کاری و جهالت ضربه بزرگی به مردم لر زدند .

 • امیر تفضلی گفت:

  به کجای این شب آویزم قبای ژنده ام؟؟؟به چیت قسم اقای بزرگواری؟؟عربده که می کشی،تهمت که می زنی، توهین که می کنی،لغز می خونی وقمپز هم در می کنی!!!
  حالا می فهمی که نماینده بودنت از سایستگیت نیست از رانتهای سیاسی است.و هرکسی که ان چنان بالا رود این چنین زمین می خورد.

 • ناشناس گفت:

  ننگت باد

 • مرد گفت:

  با سلام درسته که صحبتهای این آقا کمی اشکالات بر آن وارد بود اما نیمه پر لیوان را باید دید آیا در ته ته وجدان خودتان اگر صادقانه مراجعه کنید این صحبتها واقعیت نداشتند ؟و این نشان از شجاعت و نترس بودن مردم این دیار ندارد؟ و منظور از چماق در صحبتها همین نترس بودن بوده و نوع لفظ صحبت نیز حاکی از این موضوع داشت و این آقا چون خودش صادق و نترس و به گفته خودش فقط ترس از خدا دارد اینگونه شجاعانه و بدون چاپلوسی حرف زد هرچند کمی میتوانست پخته تر باشد حالا هرچند میدانم شما اکثرا حامی صحبتهای رکیک و تند برعلیه این آقا هستید و مانند گذشته کامنتهای من رو اجازه ثبت نمی دهید اما برایتان نوشتم امیدوارم اینهمه از اخلاق صحبت میکنید این دفعه کامنت من رو اجازه ثبت دهید باتشکر مردی از ایل شجاع و غیور لر

 • دایی گفت:

  ما سادات امام زاده علی (ع) از همه ملت شریف ایران عذر می خواهیم. بزرگواری کلاهش را وارونه گذاشته و راهش را از ملت ایران جدا کرده، در توهم بسر می برد مگه قراره هرکسی جانب …. را بگیره و به دیگران توهین کند.

 • ايران گفت:

  مردم میدمنن که ایشان نماینده مردم لر نیست خیلی نا راحت نباشید .

 • یکی از اهالی شهر گفت:

  ما واقعا متاسفیم که این حرفها در مجلس از طریق نماینده ایم مردم شریف عنوان می شود . این آقا نمی داند با این کارش چه ضربه ای به استان از لحاظ اعتبارات خواهد زد .

 • ایل سادات گفت:

  این آقا از ما نیست

  • غیور مرد بویراحمد گفت:

   اتفاقا از خود شماست. از ما نیست. نشانه بارزش هم همون………………………..

 • لرزاده گفت:

  برای خودم متاسفم که با این صفت توی تلویزیون معرفی شدم

 • عاقل گفت:

  میگن دیوونه ای سنگی میندازه توی چاه، هزار تا عاقل هم نمیتونن درش بیارن.
  آقای به اصطلاح نماینده! شما که در انتخابات ریاست جمهوری از آقای ولایتی حمایت کرده بودی، مجبوری این اراجیف رو سر هم کنی. متاسفم برای اونایی که آقای موحد رو رد صلاحیت کردند تا تو بشی چشم بینای شهرستان کهگیلویهه. وا اسفا … .

 • ساسان آریایی گفت:

  من یک لرهستم و همواره به لر بودن خودم افتخار میکنم و در استانی دیگر مشغول کار هستم .امروز در حین تماشای مراسم بررسی صلاحین کابینه مضحکه همکاران واقع شدم که بزرگواری نماینده ماست.امروز از دو جهت متآسف شدم اول اینکه بی منطق ترین و هوچی ترین نماینده مجلس یعنی بزرگواری به بدترین شکل از قوم لر دفاع کرد و دفاع بد ایشان بدترین ضربه را به قوم لر زد دوم اینکه متآسف شدم برای مردم همشهری و همزبان خودم که دو دوره ایشان را انتخاب میکنند.ومردم کهکیلویه از مردم شهرهای همجوار خود یاد بگیرند که نمایندگانی مودب ،با اخلاق و متخصص همچون تاجگردون و شجاعپوریان به مجلس میفرستند.امروز فقط بزرگواری را مقصر نمیدانم بلکه مردم کهکیلویه را هم بعلت رای دادن به بزرگواری و عدم اعتراض به ایشان مقصر میدانم.باید کمپین اعتراض به بزرگواری تشکیل و گسترش یابد.بزرگواری شایستگی نمایندگی دیار آریوبرزن را ندارد

 • موسوی مهری گفت:

  وای به حال ملت ایران بااین گونه نمایندگان.این آقاهم آبروی سادات برد وهم می خواهد آبروی “لر”را ببرد.جها پیشرفته تر زاین است که چنین کسانی بتوانند نماینده مجلس شوند.این آقا در کمال بی تقوایی تهمت می زند.باید خلع لباس شود.

 • متاسف گفت:

  واقعا باید به حال این نماینده تاسف خورد حیف

 • ناشناس گفت:

  متاسفم برای مردم شریف لر و کهکیلویه و بویر احمد چه می کشند از دست این آقا که معرف مردم شریف این منطقه است

  • بنده خدا گفت:

   این اقا افتخار برای ماااااااااااااااااااااااااااااا
   فقط یکم دقت میخواددددددددددددددددددددد

 • ناشناس گفت:

  چهارسال دانشجویی ما تلاش زیادی توی شیراز داشتیم که ما لرها چماقی نیستیم تا دید مردم نسبت به این قوم مهربان عوض بشه ولی امروز دوباره آقای دستمال کش ….

پربازديد