تاریخ درج خبر : 1392/05/21
کد خبر : ۵۷۵۲۲
+ تغییر اندازه نوشته -

فاطمه هاشمی در واکنش به سخنان بزرگواری: متاسفم برای این فرد طلبه که شأن لباس خود را رعایت نکرد

پس از انتشار سخنان مملو از توهین یک نماینده مجلس،( بزرگواری) دختر آیت الله هاشمی خواستار واکنش رئیس جمهور و رییس مجلس به این اظهارات شد.
فاطمه هاشمی در این مورد به خبرنگار سیاسی پایگاه خبری «انتخاب» ، گفت:  از این افراد توقع بیشتری نیست برخی زندگیشان با تهمت، غیبت و دروغ  عجین است که خوشبختانه در جامعه شناخته شده هستند و کسی توجهی به اظهارات  آن‌ها نمی‌کند.
45699_497

وی در ادامه با اشاره به نقش مدیریتی رئیس مجلس گفت: هنگام پخش فیلمی  مربوط به اقوام آقای لاریجانی که توسط احمدی‌نژاد به مجلس برده شده بود  آقای علی لاریجانی موضع گیری قاطعی کردند.

دختر آیت الله هاشمی گفت: مجلس و قوه قضاییه موظف به رعایت حقوق مردم هستند. نه اینکه وقتی به برادر آقای علی لاریجانی تهمت می زنند، ایشان آن زلزله ی سیاسی را در کشور ایجاد کنند و برای بقیه واکنش عادی بگیرند.

وی افزود: ضمن آنکه در ماجرای مربوط به برادر اقای لاریجانی، مستند به یک فیلم بود که البته به خطا و درست بودن آن کاری نداریم، اما ماجرای امروز مجلس در مورد مهدی هاشمی چیزی جز تهت و توهین نبود.

فاطمه هاشمی با اشاره به یک حدیث گفت: پیامبر می فرمایند مردمان بد زبان و تهمت زنندگان هستند ، حال سئوال من این است که آقایان این حدیث را چگونه معنا می کنند؟ آیا از نظر این افراد، باید به همین سادگی از این اتهامات سنگین گذشت؟

دختر آیت الله هاشمی گفت: از همه ی اینها بدتر آن است که این حرف های زشت، از زبان یک فرد روحانی منتشر شده که شان این لباس مقدس را رعایت نکرده است.

وی با بیان اینکه «این اتفاقات برنامه ریزی شده بود»، ادامه داد: خواسته ما از روسای قوهٔ قضاییه و مقننه این است که همانگونه که از حقوق خانواده خود دفاع می‌کنند باید  پاسدار حقوق دیگر مردم نیز باشند.

دختر آیت الله هاشمی با اشاره به قضیهٔ بیست و دوم بهمن در قم و ارجاع و قرائت گزارش  در مجلس گفت: مگر با آقای هاشمی چنین برخوردی نشد؟ اگر‌‌ همان زمان این  نیروهای سازمان یافته رسوا می‌شدند دیگر امروز به تحرکات خود ادامه  نمی‌دادند.

وی همچنین با تاکید بر نقش خاتمی و هاشمی در آرای دکتر روحانی گفت: ما  از اقای رئیس جمهوری نیز توقع داریم موضع گیری کنند و به این بی‌حرمتی‌ها  پاسخ دهند. چرا که افرادی چون هاشمی و خاتمی، افراد کوچکی نیستند که به اجازه توهین به آنان آن هم در تریبون مجلس و در تلویزیون داده شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد