تاریخ درج خبر : 1392/05/21
کد خبر : ۵۷۶۴۶
+ تغییر اندازه نوشته -

منظورم از چماق لری یک اصطلاح محلی بود

نماینده چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس گفت: منظور من از چماق لری یک اصطلاح محلی بود.

به گزارش سایت استان، حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری اظهار کرد: امروز و در نطق خود در مخالفت با کابینه سخنی به مزاح و البته یک اصطلاح را به کار بردم که برخی آن را چماقی برای کوبیدن ما کردند.

وی با بیان این‌که واقعیات را نباید به دلیل انفعال و ملاحظات بازگو نکرد، افزود: شاید برخی از کلماتی که بیان کردم می‌شد به زبانی دیگر آن‌ها را بیان کرد ولی تا همیشه به کلیات صحبت‌های خود اعتقاد قلبی دارم.

این نماینده مخالف کلی کابینه تصریح کرد: چماق به دست گرفتن به حرف نیست بلکه به عمل است که برخی قصد دارند با دست‌آویز قرار دادن حرف و اندیشه دیگران از آن استفاده کنند.

بزرگواری نطق خود را بی‌اشکال هم ندانست.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • امیر تفضلی گفت:

    اقای بزرگواری به این می گن توجیه بدتر از گناه.ارزش ادم ها رابر اساس همین ملاک می سنجند.کسی که نتواند برای بیان منظورش کلمات مناسب انتخاب کنه مانند خاله خرس و دوستیش با آدمه.همه لرها را شرمسار کردی حالا می گی منظورم چیز دیگری بوده.تاز من هم پرسیدم می گن چنین ضرب المثل یا اصطلاحی اصلا معنای مثبتی هم نداره.پس یک کلام عذرخواهی کن و بس.این بهترین کار بود که گویی شما از عهده آن برنمی آید.

  • خرامان گفت:

    نمایندگی قائم به شخص است آیا واقعا” چنین تعریف وشاخصه ای را بعنوان یک شخصیت که میبایست مستقل وعاقل و وکیل حداقل یکصد هزار نفر است را در خود میبینی؟ اگر از من بپرسند جواب من این است فعلا با مزاح تنش را با چماق لری سرخ کنید وبعدش با افتضاح لباس روحانیت را از تنش بیرون آورده واز مجلس بیرون بندازید.اما افسوس که چنین جایگاهی ندارم وتو هم چنین تفکری

  • خرامان گفت:

    حیف که مصونیت داری والا میبایست ………… میکردن

پربازديد