تاریخ درج خبر : 1392/05/22
کد خبر : ۵۸۰۰۱
+ تغییر اندازه نوشته -

امیدوارم حاج آقا “بزرگواری” بیشتر رعایت کنند

نائب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه گفت : اتفاقات امروز در مجلس اتفاقات بدی بود و امیدوارم حاج آقا بیشتر رعایت کنند.

به گزارش سایت استان، نماینده شهرستان های “باشت و گچساران ” حواشی نطق جنجالی همکار هم استانی اش در مجلس نهم – نماینده شهرستان های “کهگیلویه ، بهمئی ، لنده و چرام ” را تشریح کرد و گفت: قبل از سخنرانی آقای بزرگواری خدمت ایشان رسیدم و از ایشان خواستم تا در مخالفت با کلیت کابینه روحانی صحبت نکنند چرا که این مخالفت به نفع استان محرومی مانند کهگیلویه و بویراحمد ما نیست و بهتر است از این نطق منصرف شوید.

تاجگردون

وی افزود : حتی آقای بزرگواری در نطقش هم به این موضوع اشاره کردند و گفتند یکی از نمایندگان به من گفت از این موضوع منصرف شود چرا که به نفع استان محرومی مثل ما نیست که نماینده مورد اشاره ایشان من بودم .

نائب رئیس اول کمیسیون برنامه و بودجه با بیان اینکه آقای بزرگواری درخواست مرا نپذیرفت ادامه داد : وی متاسفانه در سخنرانی خود لفظ چماق را بکار برد که مناسب نبود و در مجموع سخنرانی ایشان به نفع استان و کمک به توسعه آن نبود .

تاج گردون گفت : پس از سخنرانی نماینده کهگیلویه خدمت آقای روحانی رئیس جمهور رسیدم  و از طرف مردم استان از ایشان بخاطر مباحث گفته شده در این نطق معذرت خواهی کردم  و تاکید کردم آقای بزرگواری منظور خاصی نداشت.

این نماینده مجلس با اشاره به هماهنگی انجام شده میان خود و “غلامحمد زارعی ” نماینده بویراحمد و دنا برای ایراد نطق زارعی در جلسه بعداز ظهر امروز مجلس افزود : قرار شد آقای زارعی قبل از موافقت با آقای دکتر نجفی وزیر پیشنهادی وزارت آموزش و پرورش از طرف من و خودش به عنوان دو نماینده دیگر استان از مردم  بخصوص قم لر ، مجلس و دولت عذرخواهی کند که این کار را خیلی خوب انجام دادند .

وی ادامه داد : پس از این عذرخواهی خوشحال بودیم که موضوع در حال فراموشی است که مجددا تذکر آقای بزرگواری و تقسیم بندی لر به لر بزرگ ، متوسط و کوچک سبب ناراحتی نمایندگان لر استانهای دیگر شد  و قضیه بدتر شد.

تاج گردون تصریح کرد : بالاخره این موضوع تاثیر نامطلوبی بر روی همه کابینه خواهد گذاشت.

منبع: عصر دنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • انقلابی گفت:

  واقعا خنده داره که فرد باسواد و بالیاقت استاد منطقیان با اقای بزرگواری مقایسه بشه به عنوان رقیب.اگه حق استاد منطقیان رو پایمال نکرده بودن الان حق مردم دهدشت از دولت گرفته شده بود توسط استاد

 • افشين گفت:

  اقای تاجگردون کو گوش شنوا

 • ناشناس گفت:

  در پاسخ صادق و عصر دنا:
  |آقای بزرگواری تنها یک “وکیل الدوله” است البته برای اصولگرایان و از این مواضع عجیبشان چیزی عاید مردم کهگیلویه بهمئی چرام و لنده نخواهد شد.

 • عصر دنا گفت:

  جناب تاجگردون شما درختی هستید بامیوه خوشرنگ برید تلخی درونتان را درمان کنید . آقای بزرگواری حقیقت را گفتند ولی متاسفانه با چماق برخی رسانه های مغرض و نمایندگان چن پوستی مثل شما گند مهدی هاشمی ها را می پوشید و چماق لری را علم کردنداین یک ضرب المثل بود جناب برید از …. حمایت کنید شمایی که با شعارمردم را فریب دادید در عمل مخالف همین مردمید.

 • صادق گفت:

  برو آقای تاجگردون مواضع خودت را مشخص کن مواضع بزرگواری شفاف و حقیقت گونه است

 • شهروند گفت:

  این حق اصولگرایان زحمت کش است که بزرگواری حقشان را ضایع کرد.
  متاسفانه بزرگواری هنوزمتوجه این موضوع نشده.ومطمئنم که آنهایی که ازش سوءاستفاده می کنندبه این رفتارش درمجلس می خندندومسخره اش می کنند.

 • شهروند گفت:

  من ازآقایان تاجگردون وزارعی خواهش می کنم که ایشان(بزرگواری)راراهنمایی کنند
  بابااین کفش نمایندگی برای بزرگواری بسیاربزرگ بود

 • bayat abbasi گفت:

  احسن براین دیدگاه،دم فروبستن به وقت گفتن ازنصیحتهای جناب دکتر تاجگردون حمایت میکنم

پربازديد