تاریخ درج خبر : 1392/05/22
کد خبر : ۵۸۳۱۷
+ تغییر اندازه نوشته -

آقای بزرگواری! کاش اینبار هم وقت خود را می­فروختید…

سایت استان: محمدرضا برومندزاده

جناب حاج سید علی محمد بزرگواری نماینده مردم کهگیلویه در مجلس شورای اسلامی  در نطق خویش در مخالفت با کابینه پیشنهادی جناب آقای دکتر روحانی حماسه! آفرید، حماسه ای که متاسفانه به اسم قوم بزرگ و محترم لر تمام شد.

جناب سید گفتند که؛ من با چماق لری با وزیر متخلف برخورد می­کنم. وی با شال سبزی بر دوش با مایه گذاشتن از قوم بزرگ و محترم لر، چماقی را به عنوان هویت قوم لر معرفی کردند که سال­هاست بر سر این قوم کوبیده می­شود، آنهم نه بوسیله دیگران بلکه بوسیله خود همین افراد چماق بدست.

افرادی که به نمایندگی از مردم شریف خود به مجلس راه یافتند و بازیچه دست افراد فرصت طلب شدند.

جملات تامل برانگیز این نماینده در لباس طلبگی چیزی جز حقارت برای قومیت لر نداشت. برای تاثیر جملات گهر بار! وی کافیست سری به شبکه­های اجتماعی  و سایت ها و وبلاگهای اینترنتی بزنیم که چگونه قومیت لر و شهرستان بزرگ پرور کهگلویه مورد تمسخر قرار گرفته است، جدا از اینکه نمی توان با دوستان خود حرف از شهر و شهرستان خود زد که امثال او را نماینده است…

ای سید ،  دنیا شما را دوباره نشان داد! دنیا نشان داد که شما در حق موکلان خویش چه  خیانت ها می کنید.

ای سید! کاش اینبار هم وقت خویش را می فروختید، ای کاش اینبار هم به عنوان نماینده یک منطقه محروم نطق نمی کردید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • سارا گفت:

  کاش یه طرفه قضاوت نمی کردید کاش…

  البته شایدم چون دهدشتی هستش

  این همه دارید بدگویی می کنید

  یادم رفت که تو استان ما هر کی ساز خودش رو می زنه

  همزبونی و هم استانی براشون مهم نیست .

  تا یادم هست از دهدشت و دهدشتی بد می گفتید!!!!!!

  کاش همه با هم متحد می شدیم کاش یادمان نمی رفت که همه

  ما تو یه استان داریم زندگی می کنیم و هممون به نوعی با هم

  هم ریشه ایم!!!!!!

 • طالب تقدسی اصل گفت:

  با تشکر از آقای بزرگواری و درد و دلهای مردم مظلوم لر تبار انشاءالله خداوند جزای خیر به شما و خانواده محترمتان دهد و از شما نماینده محترم کهلباس پیامبر را پوشیده اید تقاضا می شود که از حق مردم مظلوم لر در سراسر ایران اسلامی دفاع نمایید

 • صبا گفت:

  جناب بزرگواری ممنون از اینهمه شجاعت شما،در پناه الله باشید

  به دوستانی که موضع گرفتند پیشنهاد میکنم بار دیگه جمله ی آقای بزرگواری رو بخونن و کمی تامل کنند ،چرا که ایشون فرمودند من با چماق لری با وزیر ( متخلف ) برخورد میکنم .
  خوشا بحال قومی که از اسمش برای برخورد با متخلف یاد میشه.

 • علی اکبر- از تشان گفت:

  جناب آقای بزرگواری . شما که می فرمایید این حرفها برای تنوع مجلس بوده و منظوری نداشتی . سوال من اینجاست . که مگر ما لرها جک گو و زنگ تفریح اقشار یم ./ باید خدمت حضرتعالی عرض کنم اگه شخص شما زنگ تفریح مجلسید اشکال نداره . اما ما برای خودمان شخصیت قائلیم . جنابعالی حق نداشتی با حیثت ما لرها بازی کنی .

 • ارسلان گفت:

  باور بفرمائید ما دانشجویان دهدشت دانشگاههای تهران، نمیدونیم مهرماه با جه رویی بریم و هم دانشکده ای هامونو ببینیم.تا یه جک لری تعریف می شد ما موضع گیری می کردیم، اما حالا جی؟ گوشیمو از ترس دست انداختن دوستام جواب نمیدم تا بلکه آبا از آسیاب بیفته و ما همون هموطن قبلی بشیم.راستی یادمون باشه هر شوخی رو هر جایی نگیم جه بسا اونجا مجلس باشه.

 • ناشناس گفت:

  ما شرمنده مردم چهارمحال و لرستانیم و از همه آنها معذرت خواهی میکنیم

 • هم وطن گفت:

  مردم شریف لرستان سلام
  آگاه باشید که سخنان نماینده تان و راست و دروغش بر کسی پوشیده نیست ، نسل جدید ویا بهتر بگویم هر آنکس که بویی از فهم و درک و عقلانیت و فرهنگ برده است قادر به تشخیص حقیقت و کلام نسنجیده می باشد و تمیز دادن آن و قضاوت میان این دو مهم به میزان فهم و درک در اشخاص و دیگر هم وطنانتان است .
  کار زشت را با الفاظ و رفتار مشابه کوچک نسازید ، زیرا که صدای اعتراض شما مردم پاکدل به گوش تک تک ایرانیان رسیده است .

 • ناشناس گفت:

  واقعا مایه تاسف و شرمساری برای قوم با ریشه وباصفا و صمیمی لر است که چنین شخصی که حتی اصول اولیه صحبت در چنین مقامی که مسلما به اشتباه و به اجبار به دست وی رسیده است،را نمیداند.به نظر من چنین اظهاراتی نتیجه سالها تحقیر و نشانه عقده حقارت است.در حال حاضر بسیاری از اهالی کهگلویه با مقامات عالی علمی در سطح مدیریت کلان جامعه حضور دارند و حیف است که چنین شخصی نمایندگی آنها را داشته باشد.چنین اعمالی مصداق ضرب المثل معروفی در بین قوم لر با عنوان اینکه:پسر بچه ای بنام بتی که نامی ازش نبود،به سرچشمه آب روستا رفت و با به گند کشیدن سرچشمه برای خود آوازه ای بدست آورد.

 • لر خرم آباد گفت:

  سلام.افسوس و صدافسوس آبروی قوم نجیب و بی آزار لر را برد و بر سر لر مظلوم چماقی دیگر کوبید.
  و صد افسوس که منطقه ای از قوم لر را نمایندگی می کند.افسوس

پربازديد