تاریخ درج خبر : 1392/05/22
کد خبر : ۵۸۳۹۹
+ تغییر اندازه نوشته -

دم فروبستن به و قت گفتن و گفتن به وقت خاموشی

آقای بزرگواری!! دوچیز طره عقل است دم فروبستن به وقت گفتن و گفتن به وقت خاموشی.
در طول تاریخ افراد زیادی با کلام خود معروف و شهره عام و خاص شدند، سیاسیون ایران نیز از این قاعده مستثنی نبودند به عنوان مثال افرادی همانند مدرس، مرحوم مصدق و شهید دکترفاطمی در سنوات پیشین با سخنانی که در جهت منافع ملت بیان کردند به ذهن تاریخی ما پیوسته‌اند هرگز از یاد نخواهد رفت. جاودانگی این بزرگان نیز ناشی از موقعیت سنجی و مردم داری این مردان در مسائل روز بوده است.
در گلستان سعدی بیان شده است: دوچیز طره عقل است دم فروبستن به و قت گفتن و گفتن به وقت خاموشی.
جناب آقای بزرگواری!! سالها پیش فردی به نام نجفی در شرایطی عجیب نمایندگی دور دوم انتخابات حوزه کهگیلویه و گچساران را برعهده گرفتند. وی با اظهار نظرغیرکارشناسی و غیرمسئولانه در موضوع دستگاه دیپلماسی برای همیشه از صحنه سیاسی حذف شد.
هم اکنون در جریان بررسی کابینه دولت روحانی در مخالفت با کابینهه پیشنهادی دولت سخنانی را بر زبان آوردید که موجب جریحه دار شدن احساسات موکلین شما در حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی و چرام را در پی داشته است.
این ادبیات شما که عنوان داشته اید با چماق لری با متخلفین کابینه برخورد می کنم هرگز به تحکیم جامعه قومی ما در میهن اسلامی کمک نخواهد کرد و باعث خدشه‌دار شدن موقعیت کل استان می‌شود.
آقای بزرگواری!!! نگاهی به سرنوشت افرادی همانند نجفی بیندازید و بدانید که مردم تمام حرکات نمایندگان خود را رصد می‌کنند. شما باید از این فرصتی که بدون حضور بزرگانی همانند موحد، منطقیان ولاهوتی نصیب حضرتعالی شده باید بهترین استفاده را برای خدمت به مردم حوزه انتخابیه و تعامل با سایر قوا انجام دهید.
آقای بزرگواری! نیک می‌دانید که دکتر روحانی و جامعه اصیل ایران اسلامی مطالبی را که در مورد چماق لری و تقسیم ناشیانه شما به لر کوچک، بزرگ و متوسط  که در هیچ کتاب تاریخی جای ندارد عنوان داشتید. باور نخواهند کرد اما بیان این ادبیات سخفیف وجهه مردم استان به خصوص حوزه انتخابیه را جریحه دار کرده است که به نظر نویسنده این مطلب هرگز قابل بخشش نخواهد بود.
جناب اقای بزرگواری!! برای رضای خداوند به خاطر خدا و مردم حوزه انتخابیه سنجیده سخن بگویید و یا اصلا سخن نگوید؛ این حق مسلم موکلان حضرتعالی است. با سخنان شما در جریان معرفی کابینه دولت یازدهم موکلان حضرتعالی مورد استهزا و تمسخر رسانه‌های بیگانه قرار گرفتند. سری به فضای مجازی رسانه‌ها بزنید تا متوجه شوید که چه دسته گلی به آب داده‌اید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • هم وطن گفت:

    مردم شریف لرستان سلام
    آگاه باشید که سخنان نماینده تان و راست و دروغش بر کسی پوشیده نیست ، نسل جدید ویا بهتر بگویم هر آنکس که بویی از فهم و درک و عقلانیت و فرهنگ برده است قادر به تشخیص حقیقت و کلام نسنجیده می باشد و تمیز دادن آن و قضاوت میان این دو مهم به میزان فهم و درک در اشخاص و دیگر هم وطنانتان است .
    کار زشت را با الفاظ و رفتار مشابه کوچک نسازید ، زیرا که صدای اعتراض شما مردم پاکدل به گوش تک تک ایرانیان رسیده است .

پربازديد