تاریخ درج خبر : 1392/05/22
کد خبر : ۵۸۶۱۹
+ تغییر اندازه نوشته -

بز رگواری لرها را سایز بندی کرد!

نماینده مردم کهگیلویه گفت: من بحث چماق لری را به شوخی گفتم و اعلام کردم اگر وزیری به وعده‌های موکلینم توجه نکند به پشتوانه مردم حق مردم را می‌گیرم

حجت‌الاسلام علی محمد بزرگواری نماینده مردم کهگیلویه در جلسه علنی امروز مجلس طی تذکری اظهار داشت : بنده در جلسه صبح بحثی درباره “لر بودن” مطرح کردم که برخی‌ها به آن اعتراض کردند. کهگیلویه لر بزرگ، چهارمحال لر متوسط و لرستان لر کوچک است و در حقیقت همه ما لر هستیم.

وی افزود: من بحث چماق لری را به شوخی گفتم و اعلام کردم اگر وزیری به وعده‌های موکلینم توجه نکند، به پشتوانه مردم حق مردم را می‌گیرم، لذا همه ما لر هستیم.

نماینده مردم کهگیلویه تصریح کرد: اینکه گفتم باید به پشتوانه مردم لر حقوق مردم را بگیریم، مبتنی بر این ضرب‌المثل محلی است که می‌گوید” حق گرفتنی است چه به ضرب علی و چه به زور علی”.

بزرگواری در پایان گفت: بنده صبح مطلبی درباره یکی از نمایندگان گفتم که ایشان به خودشان نگرفت و آقای اسدی به خودش گرفت و به بنده توهین کرد که ایشان را به مادرم حضرت زهرا (س) واگذار می کنم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • تاته گفت:

  ………… تو اگر…. داشتی جاده ی طسوج را آسفالت می کردی که…………………

 • kouroosh گفت:

  اقای بزرگواری
  من یک بختیاری هستم از شهر اهواز
  متاسفانه سخنان شما در مجلس و بکار بردن کلمه گرز لری و …. باعث شرمساری و سرافکندی ما شده است
  از شما خواهش میکنم بهر روش که صلاح میدانید از قوم بزرگ و بافرهنگ لر وبختیاری این لکه ننگ را پاک و از همه عذرخواهی کنید . شاید کمی باعث ارامش قوم شود . در پایان از شما میخواهم در سخنان و افکار خود نامی از قوم نبرید و بیش از باعث شرمساری همگان نشوید .

 • سروش گفت:

  باسلام از وبلاگ خوبتون تشکر میکنم ولی صحبت نماینده ما در مجلس صحبت خوبی نبوده وفرهنگ ما را به زیر سوال برده است درصورتی که فرهنگ ما چماق نبوده ومنطق ما چیزی به غیر از چماق بوده است واین صحبت از یک چوپان بعید بوده چه برسد به نماینده ما واقعا متاسفیم

پربازديد