تاریخ درج خبر : 1391/09/05
کد خبر : ۵۸۶۷
+ تغییر اندازه نوشته -

پلمپ واحد تولید فرآورده های گوشتی متخلف در استان

سایت استان: مدیر کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: طی بازرسی کارشناسان این اداره‌کل از واحد تولیدی فرآورده‌های گوشتی دنا بریان یاسوج این واحد تولیدی را متخلف دانسته و به مراجع قضایی معرفی کردند.

محمد محمدی افزود: به دنبال تذکرات متعدد در خصوص استفاده از بافت های غیرمجاز (خمیر مرغ) در تولیدات خود پروانه‌ی این واحد تولیدی تعلیق شده و با وجود تعلیق پروانه، این شرکت همچنان با استفاده از جعل نشان استاندارد بر روی محصولاتش به توزیع و تبلیغ این محصولات پرداخته است.

وی اظهارکرد: کارشناسان این اداره کل در بازرسی مجدد از واحد تولیدی دنا بریان یاسوج و مشاهده تخلفات متعدد در فرآورده های گوشتی این واحد تولیدی را پلمپ کردند.

محمدی با بیان اینکه اداره کل استاندارد به عنوان یکی از متولی های سلامت در جامعه با هیچ نهاد و واحد تولیدی مماشات نمی‌کند، تصریح کرد: اداره کل استاندارد استان با هر واحد تولیدی که بخواهد سلامت مردم را به مخاطره بیندازد برخورد خواهد کرد.

مدیر کل استاندارد تاکید کرد: هم استانی های عزیز در هنگام خرید فرآورده های گوشتی مانند سوسیس ، کالباس، همبرگر و سایر محصولات دقت لازم را مبذول و در صورت مشاهده موارد مشکوک با شماره تلفن 1517 این اداره تماس حاصل نمایند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد