تاریخ درج خبر : 1391/09/06
کد خبر : ۵۹۸۱
+ تغییر اندازه نوشته -

سرگیجه دانش آموزان استان از اعلام تعطیلی فردا

نحوه اطلاع رسانی شبکه دنا در خصوص تعطیلی مدارس شهرستان های مختلف استان کهگیلویه و بویراحمد جز سرگیجه برای دانش آموزان این مدارس چیزی را به همراه نداشت.
به گزارش سایت استان، در حالی که استاندار کهگیلویه و بویراحمد در مصاحبه زنده خود  با بخش  خبر ساعت 23 خبر از تعطیلی مدارس ابتدایی استان در نوبت صبح داد اما پس از پایان این مصاحبه گوینده خبر در خبری از تعطیلی مدارس نوبت صبح در همه شهرستانهای استان بجز چاروسا و چرام خبر داد .
همچنین گوینده خبر شبکه دنا گفت : مدارس همه مقاطع تحصیلی در لوداب ، مارگون و دنا تعطیل هستند و معلوم نیست که سایر مقاطع تحصیلی غیر ابتدایی بویراحمد صبح تعطیل خواهد بود یا نه .
تناقض این خبرو گفته های استاندار بگونه ای بود که گوینده خبر شبکه دنا مجددا و پس از اعلام چند خبر دیگر توضیحاتی را در خصوص تعطیل مدارس اعلام کرد که آنقدر گنگ هم بود که احتمالا این دوست عزیز هم متوجه نشد کدام مقطع و از کدام شهرستان فردا باید سرکلاس های درس حضور داشته باشند یا خیر !!!
پیشنهاد می شود دوستان خبر شبکه دنا در اینگونه مواقع بجای پیگیری تعطیلی مدارس از استاندار در تماس چند دقیقه ای با مدیرکل آموزش و پرورش استان از کم و کیف موضوع آگاه شوند.

منبع: عصر دنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد