تاریخ درج خبر : 1391/09/06
کد خبر : ۵۹۹۹
+ تغییر اندازه نوشته -

اعلام اولویت‌های کاری حوزه صنعت و معدن کهگیلویه و بویراحمد

رئیس جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد اولویت‌های کاری خود را در حوزه کاری‌اش مشخص کرد.

به گزارش سایت استان،  داریوش دیودیده اظهار کرد: برای رونق حوزه صنعت و معدن استان کهگیلویه و بویراحمد استفاده از تجربیات صاحبان تجربه و علم را در دستور کار خود قرار می‌دهم.

رئیس جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد که چند روزی است سکان هدایت این حوزه را به دست گرفته است، ادامه داد: روند توسعه کشور در سطح کلان از تلاش‌ها و میزان پیشرفت استان‌ها تبعیت می‌کند و هر چه تولید و صادرات در گوشه و کنار کشور زیاد شود به تبع شاخص‌های توسعه در سطح کلان نیز رشد چشمگیری خواهد یافت.

وی گفت:‌ سازمان صنعت و معدن دست یاری به سوی همه کسانی که به طرق مختلف توان کمک به حوزه تولید، صادرات و بازار را دارند، دراز می‌کند و درب این سازمان به روی همه صاحبان علم و تجربه باز است.

دیودیده با بیان اینکه شناسایی مشکلات و آسیب‌های حوزه کاری، اولویت نخست ما است، افزود: تلاش خواهم کرد تا ارتباط این سازمان با جامعه دانشگاهی، ائمه جمعه و جماعات، خیرین، تجار، صنعتگران و تولیدکنندگان بیش از گذشته شود.

وی تصریح کرد: بدون شک اگر تولید در این استان پشتوانه‌ای نداشته باشد دسترسی به اهداف پیش‌بینی شده در افق اقتصاد این استان و کشور میسر نخواهد بود.

رئیس جدید سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد حضور تشکل‌ها، انجمن‌ها و مشارکت‌های مردمی در بدنه سازمان را اولویت بعدی خود خواند و بیان کرد: بدون این اهرم‌ها و مشارکت بخش خصوصی به هیچ هدفی نخواهیم رسید.

دیودیده با اشاره به وضعیت خاص کشور در کارزار تحریم‌ها و تهدیدها یادآور شد: بازار و مسائل مربوط به آن از اهمیت خاصی برخوردار است که سعی می‌کنیم با افزایش حضور کارشناسان این سازمان در سطح بازار، کنترل قابل قبولی را بر آن داشته باشیم.

وی تاکید کرد: با افزایش ارتباط با بازار می‌توان این نیاز مهم عمومی را به وضعیت رضایت‌بخشی برسانیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: مطالعه بازار همراه با دانش و تدبیر و اتخاذ تصمیمات راهگشا و معقول از برنامه‌های ما در کنترل بازار و ممانعت از گرانی‌های افسارگسیخته است.

دیودیده از حمایت‌ها و ارتباط بسیار خوب استاندار کهگیلویه و بویراحمد و معاونانش خبر داد و گفت: این حمایت‌ها در کنار توجه وزارت صنعت و معدن به این استان، نوید روزهای بهتری را در عرصه اقتصاد و تولید می‌دهد.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد