تاریخ درج خبر : 1391/09/06
کد خبر : ۶۰۱۱
+ تغییر اندازه نوشته -

پلمب واحد تولید فرآورده‌های گوشتی متخلف در کهگیلویه و بویراحمد

مدیر‌کل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد از پلمب واحد تولیدی فرآورده‌های گوشتی متخلف دنا بریان یاسوج در این استان خبر داد.

به گزارش سایت استان، محمد محمدی اظهار کرد: طی بازرسی کارشناسان این اداره‌کل از واحد تولیدی فرآورده‌های گوشتی دنا بریان یاسوج این واحد تولیدی را متخلف دانسته و به مراجع قضایی معرفی کردند.

مدیرکل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد گفت: به دنبال تذکرات متعدد در خصوص استفاده از بافت‌های غیرمجاز (خمیر مرغ) در تولیدات خود پروانه‌ی این واحد تولیدی تعلیق شده و با وجود تعلیق پروانه، این شرکت همچنان با استفاده از جعل نشان استاندارد بر روی محصولاتش به توزیع و تبلیغ این محصولات پرداخته است.

وی افزود: کارشناسان این اداره‌کل در بازرسی مجدد از واحد تولیدی دنا بریان یاسوج و مشاهده تخلفات متعدد در فرآورده‌های گوشتی این واحد تولیدی را پلمب کردند.

محمدی با بیان این‌که اداره‌کل استاندارد به عنوان یکی از متولی‌های سلامت در جامعه با هیچ نهاد و واحد تولیدی مماشات نمی‌کند، تصریح کرد: اداره‌کل استاندارد استان کهگیلویه و بویراحمد با هر واحد تولیدی که بخواهد سلامت مردم را به مخاطره بیندازد برخورد خواهد کرد.

مدیر‌کل استاندارد کهگیلویه و بویراحمد تأکید کرد: هم‌استانی‌های در هنگام خرید فرآورده‌های گوشتی مانند سوسیس، کالباس، همبرگر و غیره … دقت لازم را مبذول و در صورت مشاهده موارد مشکوک با شماره تلفن 1517 این اداره تماس بگیرند.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد