تاریخ درج خبر : 1391/09/06
کد خبر : ۶۰۱۵
+ تغییر اندازه نوشته -

امدادرسانی به اتوبوس در برف مانده محور یاسوج – یزد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان این‌که هیچ‌گونه بحران ناشی از بارندگی در استان گزارش نشده است از امدادرسانی به اتوبوس در برف مانده محور یاسوج به یزد و نجات کوهنوردان دنایی خبر داد.

به گزارش سایت استان، سید حسین صابری  اظهار داشت: بارندگی در سطح استان به صورت یکنواخت در همه شهرها و مناطق اعم از مناطق سردسیری و گرمسیری در حال حاضر گزارش شده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: در مناطق سردسیری همراه با بارش برف بوده و در مناطق گرمسیری نیز باران را گزارش کرده‌اند و مشکل خاصی تاکنون پیش نیامده و از این حیث می‌توان گفت اکنون با هیچ‌گونه بحرانی رو‌به‌رو نیستیم.

صابری گفت: در برخی جاها آبگرفتگی وجود دارد و در مناطق سردسیر و در روستاها و در برخی از مناطق به خصوص در مارگون و لوداب ارتباط برخی از روستاها قطع شده که راهداری و عوامل دیگر در حال فعالیت برای بازگشایی هستند.

صابری به در راه ماندن اتوبوسی در محور کاکان اشاره کرد و گفت: به علت بارش شدید برف این اتوبوس که به سمت یزد در حال حرکت بود و در راه متوقف شده بود با همت تلاشگران هلال‌احمر مسافران آن به یاسوج انتقال داده شدند و از این حیث نیز مشکلی پیش نیامد.

وی از امدادرسانی به تعداد چهار نفر از کوهنوردان که برای آن‌ها در ارتفاعات دنا مشکل ایجاد شده بود سخن به میان آورد و گفت: خوشبختانه با امدادرسانی به موقع این کوهنوردان نیز نجات پیدا کردند و هیچ مشکلی برای آن‌ها پیش نیامد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد به تعامل خوب میان دستگاه‌های امدادرسان اشاره کرد و گفت: همه دستگاه‌های مربوطه با یکدیگر همکاری خوبی دارند که باید از زحمات همه آن‌ها به ویژه پلیس‌ راه قدردانی کنیم.

وی افزود: در همه طول شبانه‌روز به صورت کامل اخبار حوادث به خصوص بارندگی‌ها را رصد می‌کنم و دستورات لازم را بر حسب شرایط و موقعیت برای خدمت‌رسانی هر چه بهتر به مردم برای مسئولان صادر می‌کنیم.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد