تاریخ درج خبر : 1391/03/16
کد خبر : ۶۰۵
+ تغییر اندازه نوشته -

غدیری: شهرداری یک میلیاردی به مصاف تیم‌های 5 میلیاردی می‌رود

سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج گفت: در این استان به جز شهرداری و شورای شهر هیچ شرکت خصوصی و یا ارگان دولتی اسپانسر این تیم نیست و در واقع ما با تیمی یک میلیاردی به مصاف تیم‌های 5 میلیاردی می‌رویم.

جمشید غدیری  اظهار کرد: شهرداری یاسوج برای فوتبال این استان ظرف دو سال گذشته افتخارآفرینی کرده ولی متاسفانه به غیر از شورای شهر و شهرداری یاسوج این تیم اسپانسری ندارد.

وی ابراز داشت: شهرداری و شورای شهر با همه وجود برای موفقیت این تیم مایه گذاشته‌اند و بیشتر از این هم چیزی در چنته ندارند که لازم است سایرین نیز به کمک این دو نهاد بیایند و فوتبال خودشان را کمک کنند.

غدیری با بیان این‌که می‌خواستیم از تیم‌هایی همانند شاهین بوشهر، مس کرمان، استیل آذین و پاس همدان بازیکن جذب کنیم، تصریح کرد: متاسفانه چون بضاعت شهرداری و شورا بیش از این نبود و کسی هم دست آن‌ها را نگرفت، موفق به انجام چنین کاری نشدیم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج ادامه داد: اکنون در لیگ آزادگان تعداد هفت تیم هستند که تیم‌های خود را با مبالغی بیش از سه میلیارد تومان و حتی چهار تا پنج میلیارد بسته‌اند و به همین دلیل مردم از مجموعه تیم و شهرداری نباید توقع حضور در لیگ برتر فوتبال کشور را داشته باشند.

وی افزود: شهرداری یاسوج با یک میلیارد و 100 میلیون تومان برنامه‌های خود را برای حضور در لیگ دسته یک فوتبال کشور تنظیم کرده که در این تیم 33 نفر اعم از بازیکن و مربی و کمک مربی و پزشک و سرپرست و آنالیزور حضور دارند.

غدیری با ابراز تاسف از این که در این استان هیچ اسپانسری برای کمک به تیم شهرداری یاسوج وجود ندارد، افزود: اکنون بازیکنان خوب که بتوانند تیم را در راه رسیدن به لیگ برتر کمک کنند مبالغی بیش از 100 و 150 میلیون تومان می‌خواهند که ما در این تیم چنین پول‌هایی نداریم ولی سعی خواهیم کرد همه مجموعه از مدیرعامل گرفته تا سرمربی و بازیکن و سرپرست توان چند برابری خود را برای موفقیت و شاد کردن دل هواداران به کار گیریم.

.

.

.

.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد