تاریخ درج خبر : 1391/09/06
کد خبر : ۶۰۶۸
+ تغییر اندازه نوشته -

آخرین وضعیت بارش در نقاط مختلف استان

سایت استان:  کارشناس هواشناسی کهگیلویه وبویراحمد میزان بارش و ارتفاع برف در برخی مناطق سردسیری و ارتفاعات این استان را بیش از یک متر اعلام کرد.

‘جهانبخش احمدی’  افزود: بارش شدید برف و کولاک شدید توام با مه غلیظ موجب مسدود شدن و کندی در تردد خودروها در برخی محورهای مواصلاتی این مناطق شده است.

وی با بیان اینکه بیشترین میزان بارش برف در منطقه مله شوره و پیست اسکی کاکان با بیش از یک متر گزارش شده است ، افزود: میزان بارش برف در شبانه روز گذشته در سطح شهر یاسوج حدود هشت سانتی متر بوده است.

احمدی میزان بارش باران در شبانه روز گذشته در شهرهای یاسوج ، دهدشت ، سی سخت ، گچساران ، لیکک ، منطقه امام زاده جعفر و بخش چیتاب شهرستان بویراحمد را به ترتیب 75، 75، 90 ، 57، 47، 56 و 75 میلی متر عنوان کرد.

وی میزان بارش باران در سال زراعی جاری در این مناطق را نیز به ترتیب 233، 215، 217، 170، 184، 161و 212 میلی متر اعلام کرد.

احمدی اظهار داشت: فعالیت این سامانه بارشی شدید که از روز گذشته وارد استان شده بود به طور نسبی متوقف شده و تنها در برخی مناطق استان شاهد بارش های پراکنده و ضعیفی تا ظهر امروز خواهیم بود.

کارشناس هواشناسی کهگیلویه وبویراحمد همچنین از کاهش محسوس دما از امروز در تمامی نقاط استان خبر داد و افزود: امروز حداقل دما در شهر یاسوج به دو درجه سانتی گراد زیر صفر رسید که پیش بینی می شود این کاهش دما همچنان ادامه داشته باشد.

منبع:ایرنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد