تاریخ درج خبر : 1392/05/24
کد خبر : ۶۰۷۹۷
+ تغییر اندازه نوشته -

رئیس مجمع نمایندگان چهارمحال و بختیاری هم از بزرگواری انتقاد کرد

نماینده موافق وزیرپیشنهادی نیروگفت: چیت چیان برای مدیریت هر چه بهتر آب کشور برنامه دارد.
 به گزارش سایت استان، مجید جلیل رئیس مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری عصر امروز در صحن علنی مجلس به دفاع از برنامه‌های چیت‌چیان وزیر پیشنهادی نیرو پرداخت .

 وی در ابتدا حمایت مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری از چیت‌چیان را اعلام و در ادامه از موضع گیری اخیر حجت الاسلام بزرگواری در مجلس اعتراض کرد و گفت: باید در اینجا جا دارد بگویم مواضع آقای بزرگواری نظر شخصی وی است و ما این تقسیم بندی‌ها را قبول نداریم و از طرف جامعه “الوار” از ملت شریف ایران عذرخواهی می‌کنیم.

نماینده مردم چهارمحال و بختیاری در ادامه  با بیان اینکه محور اصلی وزارت نیرو بحث آب است، تصریح کرد: چیت‌چیان که برای وزارت نیرو به مجلس معرفی شده، برای مدیریت هر چه بهتر آب برنامه دارد. ضمن آنکه معتقدیم این وزارتخانه نیاز به چشم انداز میان مدت و بلند مدت دارد تا بتواند نارسایی‌ها را جبران کند.

جلیل برنامه‌های وزیر پیشنهادی نیرو را خوب توصیف و خاطر نشان کرد: با  صحبت‌های که با چیت‌چیان کردیم، متوجه شدیم وی در حوزه‌های تخصصی این وزارتخانه برنامه دارد. تامین پایدار آب،‌ شاه کلید برنامه‌های چیت‌چیان است. همچنین وی در حوزه برق نیز برنامه‌های مفصلی دارد .

وی در ادامه سخنانش به شخصیت فردی چیت‌چیان اشاره کرد و با بیان اینکه وی از جنس مردم است، یاد آور شد: چیت‌چیان سابقه نمایندگی مجلس و معاونت وزارت نیرو را در کارنامه خود دارد. همچنین عضو هیئت علمی دانشگاه هم است، از این رو می‌توان گفت چیت‌چیان مدیری بدون حاشیه‌های سیاسی است. معتقدم برنامه‌های وزیر پیشنهادی نیرو با قوانین این وزارتخانه تطابق کامل دارد.

نماینده مردم چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: افزایش توان تولید برق و توجه به سرمایه گذاری بخش خصوصی از مهمترین برنامه‌های چیچیتان است.

جلیل در پایان سخنانش دغدغه‌های قاضی پور نماینده مخالف چیت‌چیان را دغدغه وی ، مجلس و کشور دانست و گفت: معتقدم همه باید کمک کنیم تا دریاچه ارومیه را نجات دهیم .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد