تاریخ درج خبر : 1392/05/25
کد خبر : ۶۰۷۹۹
+ تغییر اندازه نوشته -

بز رگواری: حامیان فتنه وزیر نشدند

نماینده کهگیلویه ، بهمئی ، چرام و لنده در مجالس هشتم و نهم شورای اسلامی تاکید کرد که وزرای حامی جریان فتنه نتوانستند از نمایندگان اصولگرای مجلس نهم شورای اسلامی رای اعتماد کسب کنند.
bozorgvari693

” حجت الاسلام سیدعلی محمد بزرگواری ” گفت: همانطور که قبلا در مصاحبه هایم به مردم شریف ایران اسلامی از کسب نکردن رای اعتماد برخی وزرای پیشنهادی حامی فتنه خبرداده بودم امروز و در یک اقدام انقلابی نمایندگان مجلس نهم شورای به این وزرای پیشنهادی رای اعتماد ندادند.

وی با تشریح فضای حاکم بر مجلس نهم شورای اسلامی در زمان رای گیری برای وزرای پیشنهادی دولت یازدهم ، اظهارداشت: رای ندادن نمایندگان به این وزرای پیشنهادی که حامی جریان فتنه بودند نشان از درایت نمایندگان اصولگرای مجلس داشت.

این نماینده اصولگرای مجلس نهم شورای اسلامی افزود: پیشتر گفته بودم وزرای کشور ، اطلاعات ، بهداشت ، دادگستری ، نیرو ، فرهنگ و ارشاد اسلامی ، مسلح و اقتصاد آرای بالایی را از نمایندگان کسب می کنند و این پیش بینی امروز محقق شد.

بزرگواری به دکتر روحانی رئیس جمهور پیشنهاد داد وزرایی را در آینده برای کسب رای اعتماد به مجلس معرفی کند که در جریان فتنه نقش نداشته باشند.

به گزارش عصردنا، از 18 وزیر پیشنهادی دولت یازدهم 15 وزیر پیشنهادی رای اعتماد از نمایندگان مجلس کسب و وزرای آموزش و پرورش ، علوم و تحقیقات و ورزش و جوانان نتوانستند از نمایندگان رای اعتماد کسب کنند.

منبع: عصردنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • فتاحی گفت:

  بابا این یارو آبرومونو برده هر جا میریم میگن پ چماقت کو؟! خداییش مردم به یه آدم بسیار…… رای دادن! هووووووق! مثل ….. میمونه!!!! …….. خیلی!

 • سعید از باشت گفت:

  اقای بزرگواری اگر اغتشاشات نبود شما از چه راهی میخواستی نون بخوری

 • ناشناس گفت:

  اقای بزرگواری امام علی ع فرمودند که به دشمنت هم فحش نده ابروی خودت رو نمیخوای احترام لباس پیامبر را حفظ کن مردم به کسی رای بدید که حداقل بتونه…….

 • بي سواد گفت:

  آقای بزرگواری تو با حرفاها و سخنان بی تدبیر خود آبروی مردم کهگیلویه را زیر سوال برده ای تو را به همان خدایی که میپرستی بیشتر از این آبروریزی نکن

  شما نه درایت دارید نه سیاست………تا کی شما و امثال شما میخواهید از فتنه نان بخورید…..شما باید به خاطر حرف هایتان از مردم و ریاست جمهوری عذرخهواهی کنید

 • شهروند گفت:

  …… دیگه باآبروی مابازی مکن ومجلس راآبرومندانه رهاکن

 • ناشناس گفت:

  تو چیکار به فتنه داری آخه ……… یه فتنه ای گرفتی دستت آخه این چه دردی از مردم بدبخت کهگیلویه کم میکنه

 • دوستدارشما گفت:

  سید جان اگر این جریان فتنه نبود در این چهار سال چه میخواستی بگویی . کمی درایت داشته باش و مشکلات و بدبختیهای حوزه نمایندگیت را …..

 • سعید گفت:

  امثال این اقا بلد نیستند حرف بزند فتنه88را پیش میکشن تو خودت الان که کشور به سمت ارامش میره با این حرفهای نسنجیدت اصل فتنه ای انوقت خودت را پیرو ولایت میدانی.

 • nahid گفت:

  حاج اقا تو را به پیر و پیغمبر حرف نزن، مصاحبه نکن،
  به فکر امتیاز گرفتناز دولت باش، فتنه را ولش کن
  خان می بخشه کد خدا نمی بخشه، تو را چه به این حرفها، اگر نمی تونی …. پاک کنی لااقل بدترش نکن

 • چماق گفت:

  رای تو ….هاست . تو آبروی مرا (چماق) را بردی . چون من دست افزاری بودم در دست چوپان برای محافظت خود و گله اش از دست درندگان آنوقت تو آمدی و مرا تبدیل به آلتی کردی کع اکنون به تمسخر ورد زبان عام و خاص شده ام.

 • تاراج گفت:

  بله کاملا درست است ،راه یافتگان به مجلس انتقام خود را در 24 مرداد از رای مردم در 24 خرداد گرفتند.

 • ناشناس گفت:

  راه یافتگان به مجلس انتقام خود را در 24 مرداد از رای مردم در 24 خرداد گرفتند.

 • نصيب گفت:

  جشمانت کورکه بزرکترین منتقد ….88( زنکنه ی بی نظیر ) اززیرصافی …. که فقط به فکر….هستند ردشد . رحمت خدابه حاج کافی که جه زیبامی نالید قال رسول الله ص : ” یأتی علی الناس زمان – دینهم دراهمهم – همتهم بطونهم . . . رسولخدافرمودند زمانی برمردم می أید که دینشان pul هاشان است . همت مردم شکم هاشان . . .

 • سعید گفت:

  …. شو

  • ناشناس گفت:

   مردم با فرهنگ کهگیلویه و بهمئی شمارو به خدا قسم دست در دست هم بدهید که دوره بعد مجلس یه شخص با سواد و روشنفکر وارد مجلس بشه که بیشتر از این حقیر نشویم…تعصبی و فامیلی رای ندهید..

پربازديد