تاریخ درج خبر : 1391/03/17
کد خبر : ۶۱۵
+ تغییر اندازه نوشته -

استقبال از فوتسالیست ملی پوش ناشنوای دهدشتی

طی مراسمی با حضور فرماندار کهگیلویه و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان، هیئت های ورزشی و ورزشکاران شهرستان کهگیلویه از اسماعیل دژه فوتسالیست ملی پوش ناشنوای کشور استقبال شد.

به گزارش خبرنگار سایت استان و به نقل از کبنا اسپورت،  فرماندار کهگیلویه در این مراسم اظهار داشت: ما این موفقیت بزرگ را به خانواده دژه و جامعه ورزشی و ناشنوای شهرستان کهگیلویه به ویژه شهر دهدشت تبریک گفته و امیدواریم که ورزشکاران این شهرستان هر روز پله های ترقی را طی نمایند.

سید ناصر رضایی ابراز داشت : ما در این شهرستان جوانان کارآمدی داریم و اگر این استعدادها شکوفا شود سکوهای افتخار دور از دسترس نخواهد بود.

فرماندار کهگیلویه با تقدیر از حضور همه شرکت کنندگان و ورزشکاران و ناشنوایان در این مراسم گفت: انشاالله در اولین فرصت در روزهای آینده بعد از برگشت رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کهگیلویه از سفر حج و در یک فضای خوب از آقای اسماعیل دژه تقدیر خواهد شد.

اسماعیل دژه فوتسالیست دهدشتی عضو تیم ملی ناشنوایان کشورمان در رقابت های آسیا و اقیانوسیه بازیهای درخشانی را به نمایش گذاشت.

خاطر نشان می شود، بازیکنان ناشنوای تیم ملی کشورمان توانستند برای دومین سال متوالی جواز حضور در دیدار نهایی را کسب کنند و با برتری ۷ بر ۳ مقابل تیم فوتسال تایلند، انتقام شکست سال گذشته را از این تیم بگیرند و با قهرمانی به میهن بازگردند.

 

سایت استان ضمن تبریک به این هم استانی عزیز، آرزوی موفقیت های بیشتر در زندگی برای وی دارد.

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • احمد گفت:

  من به عنوان یک هم درد به اسماعیل عزیز تبریک میگویم امیدوارم مسولین ایشان را فراموش نکنند.

 • محسن گفت:

  آفرین بر اراده پولادین ایشان.تبریک.تبریک و تبریک.
  افرین بر شما که گل کاشتی.به امید اینکه همیشه جوانان این منطقه محروم چنین افتخاراتی کسب کنند.

 • amir گفت:

  منم هم به نوبه ی خودم به ایشان و مردم دهدشت تبریک می گوییم

پربازديد