تاریخ درج خبر : 1391/09/07
کد خبر : ۶۱۵۲
+ تغییر اندازه نوشته -

خط و نشان غدیری برای مس رفسنجان

سایت استان: سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج با بیان این‌که به علت بارندگی، زمین چمن تختی یاسوج وضعیت نامساعدی برای بازی با مس رفسنجان دارد، گفت: مجبور به شکست مس رفسنجان در زمین نامساعد تختی یاسوج هستیم.

جمشید غدیری با بیان این‌که پس از سه هفته پیروزی پیاپی چه در خانه و چه در بیرون خانه اکنون توقعات از تیم ما بیشتر شده است، اظهار کرد: در هفته دوازدهم و در خانه باید به مصاف تیم پرقدرت مس رفسنجان برویم.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج با بیان این‌که به دلیل بارندگی‌های اخیر در شهر یاسوج زمین ورزشگاه تختی این شهر وضعیت خوبی برای بازی ندارد، ابراز داشت: با همه زحماتی که هیئت فوتبال استان برای آماده کردن زمین چمن تختی کشیده ولی چون تیم ما روی زمین خوب بازی می‌کند این موضوع سبب نگرانی ما شده است.

غدیری ادامه داد: شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد همین زمین را دارد و دست مسئولان برای برگزاری بازی‌های حساس در زمین‌های دیگر بسته است که امیدواریم مسئولان استانی به کمک دست‌اندرکاران فوتبال کهگیلویه و بویراحمد آمده و هر چه زودتر نسبت به تکمیل ورزشگاه 15 هزار نفری اقدام کنند.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج عنوان کرد: مس رفسنجان از تیم‌های خوب لیگ دسته اول فوتبال کشور است که بازی تاکتیکی را سرلوحه کار خود قرار داده و با یک مهاجم و با تاکتیک ضد حمله در پی گرفتن امتیاز از رقیبان خود است.

وی به شرایط روحی خوب تیم فوتبال شهرداری یاسوج اشاره کرد و گفت: هرگز فریب بازی دفاعی و ضد حمله تیم‌های مقابل را نخواهیم خورد و علاوه بر بازی تهاجمی در این بازی و بازی‌های آینده به خصوص در زمین خودی قبل از هر چیز به فکر حفظ دروازه خودی هستیم.

غدیری به بازیکنان خوب تیم مس رفسنجان در خطوط مختلف اشاره کرد و گفت: رمی باگاری بازیکن نیجریه‌ای و اسبق تیم فوتبال شهرداری یاسوج و همچنین علی سامره گلزن خوب تیم‌های استقلال و تیم ملی که سابقه بازی در تیم پروجیای ایتالیا را دارد از بازیکنان مطرح مس رفسنجان هستند که برای مهار آن‌ها نیز برنامه داریم.

بازی تیم فوتبال شهرداری یاسوج در مقابل مس رفسنجان روز پنج‌شنبه ساعت 14 در ورزشگاه تختی یاسوج از هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور برگزار می‌شود.

منبع:فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد