تاریخ درج خبر : 1391/09/07
کد خبر : ۶۱۵۴
+ تغییر اندازه نوشته -

استانداردهای مدیریتی شرکت نفت و گاز گچساران ارتقا یافت

سایت استان: رئیس اداره سیستم ها وبهره وری شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران از ارتقا  سیستم های مدیریتی این شرکت به جدیدترین استانداردهای مدیریتی خبرداد.

سعید باغبان  گفت: شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران توانسته جایگاه ویژه ای در بین شرکت های بهره برداری مناطق نفتخیز جنوب در زمینه استقرار و ارتقاء سیستم های مدیریتی به خود اختصاص دهد.

وی ارتقاء سیستم های استاندارد در زمینه مدیریت ویژه نفت وگاز و مدیریت زیست محیطی و ایمنی و سلامت حرفه ای را از مهمترین اقدامات این شرکت در این راستا عنوان کرد.

باغبان با اشاره به برگزاری هفدهمین نشست بازنگری مدیریت شرکت بهره برداری نفت وگاز گچساران افزود: این نشست در دوره های زمانی شش ماهه برگزار می شود و طی آن تصمیماتی برای ارتقاء سیستم های مدیریتی اتخاذ می شود.

دبیر هفدهمین نشست بازنگری مدیریت نفت وگاز گچساران از استقرار ونگهداری سیستم های استاندارد مدیریت ویژه کیفیت ISO/TS29001:2010وISO9001:2008 خبرداد.

باغبان بیان داشت: موضوع ایمنی وسلامت زیست محیطی همواره در راستای برنامه های مدیریت شرکت نفت وگاز گچساران قرارداشته است.

وی افزود: اهمیت این موضوع مدیریت این شرکت را برآن داشت تا با استقرار جدیدترین استانداردهای زیست محیطی و سلامت حرفه ای گامی موثر در این راستا بردارد.

باغبان از استقرار مدیریت دانش و مدیریت انرژی ISO50001:2011 درآینده ای نزدیک درشرکت بهره برداری نفت و گاز گچساران خبرداد.

وی بیان کرد: درهمین راستا بررسی وشناسایی ریسک و خطرات فرآیندی در سطح سازمان با استفاده از روش مطالعه خطر وقابلیت بهره برداری در کارخانه های گاز و گاز مایع پازنان 2 در دستور کار شرکت نفت وگاز گچساران قرار دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد