تاریخ درج خبر : 1391/09/07
کد خبر : ۶۱۷۷
+ تغییر اندازه نوشته -

انتشار سری جدید هفته نامه ” ابتکار جنوب ” با طراحی و تیم جدید

هفته نامه ابتکار جنوب با اعضای تحریریه و طراحی جدید از روز سه شنبه منتشر و در دکه های مطبوعاتی استان عرضه شد.

به گزارش سایت استان، بر اساس اطلاعات منتشر شده در شناسنامه این هفته نامه صاحب امتیاز و مدیر مسئول ابتکار جنوب همچون گذشته محمدعلی وکیلی و سردبیر حسن وکلیلی است. در دور جدید انتشار اما مدیریت اجرایی هفته نامه به محسن محقق سپرده شده است.

در جدیدترین شماره هفته نامه ابتکار جنوب که با لوگو (نامواره) و شکل و شمایل جدید عرضه شده است، طراحی و صفحه آرایی هفته نامه به شکل قابل توجهی حرفه ای و با کیفیت در حد و اندازه های روزنامه ها و هفته نامه های معتبر کشوری انجام گرفته است و همچنین مطالب و گزارش های تولیدی منتشر شده در آن افزایش یافته است.

مطلب اصلی این شماره از ابتکار جنوب به گفتگویی با حمیدرضا واعظی زاده مدیرکل جدید اداره میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان اختصاص داده شده که تیتر آن به این شرح است: ” ورود 48هزار گردشگر خارجی سهمیه استان تا پایان سال ” . در این گفتگو واعظی زاده از برنامه های خود برای مدیریت اداره کل تحت امرش خبر داده است. بر اساس گفته های این مدیرکل یکی از اصلی ترین برنامه های او امضای تفاهمنامه همکاری با استانهای همجوار برای رونق گردشگری استان خواهد بود. عکس یک هفته نامه نیز عکسی از زمین خالی و تابلوی محل احداث پتروشیمی دهدشت است که این عنوان بر روی آن خودنمایی می کند: ” تسریع در روند کارخانه پتروشیمی و سیمان سپو دهدشت الزامی است”

همچنین در صفحه 3 این هفته نامه به تحلیل و بررسی مطالب منتشر شده در وب سایت های خبری استان در طول یک هفته گذشته پرداخته شده است. نویسنده این گزارش در شروع مطلب خود نوشته است : ” در استان حدود 20 وب سایت خبری تحلیلی فعالیت می کنند. این وب سایت ها در طول یک روز و یک هفته ده ها مطلب، خبر، نقد، یادداشت و گزارش منتشر می کنند. در این ستون از روزنامه ابتکار جنوب تلاش می شودهر هفته برخی از بهترین مطالب منتشر شده در این وب سایت ها را برای مخاطبان روزنامه باز نشر دهیم. “

به نظر می رسد اختصاص یک صفحه کامل از هفته نامه ابتکار جنوب به مطالب و اخبار و گزارش های سایت های خبری که منبع خبری بخش قابل توجهی از مردم هستند می تواند دوره جدیدی از همکاری های رسانه های کاغذی با رسانه های اینترنتی در استان باشد.

صفحه 4 و آخر این هفته نامه نیز به چند گزارش خبری اختصاص داده شده است که تیتر و موضوع آنها به این شرح است: ” ثبت روزانه 26 ازدواج و 3 طالق در استان ” ، “عسل دنا به خاطره ها می پیوندد” ، “راه اندازی دومین دستگاه رادیولوژی در یاسوج ” ، و “50هزار واحد مسکونی کم دوام استان نیازمندبازسازی ” .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد