تاریخ درج خبر : 1392/05/26
کد خبر : ۶۱۹۴۳
+ تغییر اندازه نوشته -

انتصاب دقیقه 90 در استانداری!

در حالی که کابینه جدید اولین روز کاری خود را آغاز می کند و قطعا مدیران استانی بخصوص استاندار و تیم مدیریتی وی در همه استانها بزودی تغییر خواهند کرد اما در استان کهگیلویه و بویراحمد هنوز تغییرات مدیریتی در استانداری استان ادامه دارد .

به گزارش سایت استان، با حکم دکتر صابری استاندار کهگیلویه و بویراحمد دکتر “عزیزی ” کارشناس حوزه سیاسی و تقسیمات کشوری این استاندار به  مسئولیت مدیرکل شهری استانداری استان منصوب شده است .

گفتنی است پیش از دکتر عزیزی ، مهندس جاوید مسئولیت این اداره کل را عهده دار بود که با این انتصاب دقیقه 90 استانداری عزل و جای خود را به دکتر عزیزی داده است.

با تبریک این انتصاب به آقای دکتر عزیزی و تشکر از خدمات مهندس جاوید ، انتصاب های اینچنینی در دقیقه 90 را به لحاظ اخلاقی و همراهی با استاندار بعدی استان شایسته نمی داند و امید است استاندار استان متوجه این مهم باشد که مسئولیت ها امانتی در دست مدیران است که باید دراین امانت بخصوص در روزهای آخر مدیریتی خدای ناخواسته خدشه ای وارد نشود.

منبع: عصردنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • گيلاني از رشت گفت:

    معاون سیاسی امنیتی استانداری آقای رضوانی در دولت یازدهم باید به کجا برود.چون موضعگیری بسیار افراطی در دولت گذشته داشته. امیدواریم در دولت جدید پست های این چنینی به ایشان داده نشود.

پربازديد