تاریخ درج خبر : 1392/05/26
کد خبر : ۶۲۰۰۳
+ تغییر اندازه نوشته -

انصراف کشتی‌گیر کهگیلویه و بویراحمدی از مبارزه با رقیب اسرائیلی‌

کشتی‌گیر کهگیلویه و بویراحمدی به منظور انزجاراستکبار جهانی از مبارزه با رقیب اسرائیلی خود صرف‌نظر کرد.

به گزارش سایت استان، در مراسم تجلیل از آزادگان سرافراز شهرستان بویراحمد از حرکت انزجار آمیز فرزند آزاده‌ای در مقابل رقیب اسرائیلی خود آگاه شدیم بر این اساس با وی‌ به گفت‌وگو نشستیم.

13920502000735_PhotoA

سید مصطفی صالحی‌زاده از فرزندان آزاده سرافرازی است که همواره همچون پدر و دیگر هم‌رزمان پدرش انزجار قلبی خود را به رژیم صهیونیسم اسرائیل جنایتکار و آمریکا اعلام کرد.

صالحی‌زاده متولد سال 1372 است و در حال حاضر دانشجوی رشته تربت‌بدنی در شهرستان بهبهان استان خوزستان مشغول به تحصیل است.

وی، که در حال حاضر عضو تیم ملی کشتی فرنگی رده جوانان است در ادامه گفت: مسابقات جهانی کشتی فرنگی 22 مردادماه در صوفیه بلغارستان برگزار شد.

ملی‌پوش کشتی فرنگی اذعان کرد: به منظور برگزاری مسابقات حدود هفت ماه در اردو بودیم که یک ماه پیش مسابقات آسیایی تایلند برگزار شد، توانستم مقام اول این دوره از مسابقات را به دست آوردم تا افتخاری دیگر برای کشورم باشد.

صالحی‌پور  در ادامه با تاکید بر این‌که با حضور و کسب مقام در مسابقات آسیایی تایلند جواز حضور در مسابقات جهانی را کسب کردم، گفت: با توجه به این‌که رشته کشتی را از استان خوزستان، شهرستان بهبهان شروع کردم و در حال حاضر مشغول به تحصیل در رشته تربیت‌بدنی در این شهرستان هستم با عنوان استان خوزستان وارد مسابقات شدم و همواره خود را یک کهگیلویه و بویراحمدی غیرتمند به آرمان‌های نظام و انقلاب می‌دانم.

این ملی‌پوش کشتی‌ فرنگی به برگزاری مسابقات جهانی بلغارستان اشاره کرد و گفت: بعد از کسب جواز حضور در مسابقات جهانی دور اول با کشتی‌گیر بلغارستانی 9 بر صفر پیروز شدم و در دور دوم با رقیب آذربایجانی پنج بر دو حریف خود را شکست دادم.

وی، در ادامه هدف از عدم مبارزه با رقب اسرائیلی را حفظ آرمان‌های ایران اسلامی و نشان دادن انزجار از اسرائیل جنایتکار عنوان کرد و گفت:دیگر هدف و دلیلم از  دفاع از مظلومیت مردم فلسطین و دیگر مسلمانان جهان اسلام بود که همواره زیر ظلم استکبار جهانی آمریکا و اسرائیل هستند.

صالحی‌زاده با ابراز خرسندی از حرکت انزجارآمیز خود به استکبار جهانی اذعان کرد: این افتخار را به ملت ایران و آزادگان سرافراز کهگیلویه و بویراحمدی تقدیم و اهدا می‌کنم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • کامی گفت:

  کجاش کشتی استان کهگیلویه وبویراحمدمی باشد.ایشون کشتی گیر استان خوزستان شهرستان بهبهان می باشد.بجای این کارها از ورزشکاران استان قدردانی کنند.گفتنی ها زیاد است اما چه فایده….

 • سي محمد گفت:

  ای بنازمت خورزو . عجب کاری کردی . هموباش مسابقه ندی بهتربی . یعنی ایمااصلارژیم اژغالگرقدسه ورسمیت نیشناسیم . مرحبا . خدی مظلومل خش عوض وت ایده – سی محمد – کلن آلمان مژغول تحصیل

 • راضیه گفت:

  احسنت

 • خان بالغ گچساران گفت:

  با سلام اشتباه کردی دوست عزیز باید مبارزه می کردی ومردانه اورا شکست می دادی

پربازديد