تاریخ درج خبر : 1392/05/28
کد خبر : ۶۲۹۴۱
+ تغییر اندازه نوشته -

حریفان تیم تنیس روی میز نفت و گاز گچساران در لیگ یک کشور مشخص شدند

سایت استان: سرپرست هیات تنیس روی میز کهگیلویه و بویراحمد از مشخص شدن حریفان تیم تنیس روی میز نفت و گاز گچساران در رقابت های امسال لیگ دسته یک باشگاه های کشور خبر داد.

دکتر کیان دهراب پور افزود: مسابقات تنیس روی میز لیگ دسته یک باشگاه های کشور اواخر شهریور امسال آغاز خواهد شد.
وی حریفان تیم نفت و گاز گچساران در گروه یک این رقابت ها را شامل تیم هایی از استان های قزوین، هرمزگان، اصفهان و پتروشیمی بندر امام خمینی (ره) اعلام کرد.
دهراب پور بیان کرد: ۱۲ تیم در مسابقات امسال تنیس روی میز لیگ دسته یک باشگاه های کشور حضور دارند که در دو گروه شش تیمی با یکدیگر رقابت می کنند.
وی اظهار کرد: به نظر می رسد با توجه به تمرینات و آمادگی جسمانی رضایت بخش تیم نفت و گاز گچساران در رده های سنی مختلف این تیم بتواند در مسابقات امسال لیگ دسته یک باشگاه های کشور موفقیت های درخشانی را کسب کند.
دهراب پور عنوان کرد: تیم تنیس روی میز نفت و گاز گچساران در رقابت های پارسال لیگ دسته یک باشگاه های کشور در دو رده سنی نونهالان و نوجوانان پس از تیم دانشگاه آزاد اسلامی در رتبه دوم قرار گرفتند.
وی ابراز داشت: تیم بزرگسالان تنیس روی میز نفت و گاز گچساران نیز سال گذشته رتبه پنجم لیگ دسته یک باشگاه های کشور را به خود اختصاص داد.
دهراب پور از برگزاری کلاس های آموزشی داوری بانوان در رشته تنیس روی میز در آینده ای نزدیک خبر داد و افزود: برای نخستین بار با هماهنگی و همکاری استانداری و اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد سالن ورزشی در اختیار هیات تنیس روی میز این استان قرار گرفت که تا حد قابل ملاحظه ای در ارتقای سطح کمی و کیفی ورزشکاران این رشته ورزشی در میادین مختلف موثر خواهد بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد