تاریخ درج خبر : 1392/05/28
کد خبر : ۶۲۹۴۳
+ تغییر اندازه نوشته -

کارگاه آموزشی یک روزه «حقوق در مطبوعات » در یاسوج برگزار می شود

سایت استان: مدیر سرای روزنامه نگاران کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری کارگاه آموزشی یک روزه «حقوق در مطبوعات» در چهارشنبه،30 مرداد ماه ویژه خبرنگاران و اصحاب رسانه این استان خبر داد.

زریر حجتی افزود: یکی از مهم ترین برنامه های سرای روزنامه نگاران این استان برگزاری کارگاه های آموزشی مختلف در زمینه افزایش دانش و مهارت تخصصی خبرنگاران و روزنامه نگاران استان است.

وی اظهار کرد: در راستای آشنایی خبرنگاران و اصحاب رسانه کهگیلویه و بویراحمد با حقوق مطبوعات، تصمیم گرفتیم یک دوره کارگاه آموزشی در این زمینه برگزار کنیم.

مدیر سرای روزنامه نگاران کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه این کارگاه با حضور دکتر ایرانی از اساتید دانشکده خبر تهران بر پا می‌شود، خاطرنشان کرد: این کارگاه آموزشی یک روزه بوده و در پایان به شرکت کنندگان در آن گواهینامه آموزشی صادر می شود.

حجتی تصریح کرد: علاقمندان در صورت تمایل به ثبت نام می توانند مدارک خود شامل دو قطعه عکس به همراه کپی کارت ملی و شناسنامه را به سرای روزنامه نگاران کهگیلویه و بویراحمد تحویل دهند.

وی مکان برگزاری کارگاه آموزشی را به احتمال بسیار جهاد دانشگاهی یاسوج عنوان و اضافه کرد: امیدواریم این کارگاه آموزشی در راستای افزایش آگاهی و دانش اطلاعات روزنامه نگاران استان تأثیر بسزایی داشته باشد.

منبع:ایسنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد