تاریخ درج خبر : 1392/05/28
کد خبر : ۶۲۹۵۱
+ تغییر اندازه نوشته -

خبرنگاران سربازان گمنام اندیشه هستند/تصاویر

سایت استان: نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: خبرنگاران سربازان گمنام اندیشه هستند که در شرایط جنگ نرم، مهمترین و موثرترین کارکرد را دارند.

غلام محمد زارعی ظهر یکشنبه، 27 مرداد ماه در مراسم تجلیل از خبرنگاران یاسوج افزود: پیشرفت و تعالی کهگیلویه و بویراحمد، حفظ منزلت و حقوق اقشار مختلف، آزادی اندیشه و حفظ کرامت انسانی افراد باید هدف غایی همه خبرنگاران استان باشد.

16

وی اظهارکرد: تلاش خبرنگاران باعث پویایی و توسعه جامعه در حوزه های مختلف می شود.

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که پیگیری مطالبات مردم یکی از وظایف مهم خبرنگاران است، خاطرنشان کرد: خبرنگاران در این راستا، بخشهای مختلف جامعه را به سمت تحقق مطالبات مردم هدایت می کنند.

زارعی با بیان این مطلب که از بین بردن افراطها و تفریطها و ایجاد روند معقول و متوازن از دیگر وظایف اصحاب رسانه و مطبوعات است، تصریح کرد: هر میزان که رسانه ها جامعه را به سمت تعادل پیش برند و از افراط و تفریط دور کنند به همان میزان مورد توجه افکار عمومی خواهند بود.

وی با اشاره به این مطلب که 40نشریه در استان کهگیلویه و بویراحمد فعالیت دارند، ادامه داد: خبرنگاران در این استان نه تنها مسئولان و نخبگان را پوشش می دهند بلکه سایر اقشار و طبقه های اجتماعی در استان را نیز تحت پوشش اطلاع رسانی خود قرار داده اند.

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به این مطلب که رسانه ها از تخریب و ایجاد تشتت دوری کنند، بیان کرد: پیشرفت و تعالی کهگیلویه و بویراحمد، حفظ منزلت و حقوق اقشار مختلف، آزادی اندیشه و حفظ کرامت انسانی افراد باید هدف غایی همه خبرنگاران استان باشد.

زارعی گفت: پیوندم با رسانه های استان وسیع و عمیق است و گاهی خاطرم از برخی مطالب رسانه ها مکدر شده اما هیچگاه حاضر به شکایت و یا مکدر کردن خاطر رسانه ها نشدم.

وی اظهارکرد:خبرنگاران و رسانه های استان در بخش های معیشتی، مسکن و ابزار و امکانات مشکلاتی دارند که پیگیریهای لازم برای رفع این مشکلات در آینده ای نزدیک انجام خواهم داد.

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: خبرنگاران یکی از مهمترین سرمایه های انسانی این استان هستند که باید همواره تکریم شده و مورد حمایت قرار گیرند.

زارعی با اشاره به شرایط کنونی منطقه خاورمیانه افزود: کشور ما امروزه در حلقه آتش قرار دارد اما در بهترین شرایط امنیتی است.

وی تصریح کرد: دشمنان به دنبال گسترش شعله های آتش به سمت کشورمان هستتند اما به لطف خدا و تلاش نیروهای امنیتی نمی توانند کوچکترین خدشه ای به امنیت کشور وارد کنند. مسئولین امنیتی با اقتدار در حال رصد کردن شرایط امنیتی هستند و دشمنان خواب ایجاد آشفتگی در کشور را هم نخواهند دید.

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری را موجب اقتدار هرچه بیشتر کشور عنوان و اضافه کرد: هم اکنون دولتی برآمده از مردم سکان هدایت کشور را در کمال آرامش در دست گرفته و این شرایط در هیچ کشوری از دنیا وجود ندارد.

لازم به ذکر است که در پایان این مراسم که به همت دفتر ارتباطات مردمی نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از سوی نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی از خبرنگاران رسانه های مختلف در یاسوج تجلیل شد.

گزارش تصویری از این مراسم:

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد