تاریخ درج خبر : 1391/09/08
کد خبر : ۶۳۰۳
+ تغییر اندازه نوشته -

چهارمین پیروزی پیاپی شهرداری یاسوج / گزارش تصویری

سایت استان: تیم فوتبال شهرداری یاسوج در ادامه مسابقات لیگ یک فوتبال کشور روز پنجشنبه، نهم آبان ماه ساعت 14 میزبان تیم مس رفسنجان بود.

در این دیدار که در چهارچوب هفته یازدهم لیگ دسته یک فوتبال قهرمانی باشگاههای کشور در ورزشگاه تختی یاسوج برگزار شد، تیم فوتبال شهرداری یاسوج توانست با دو گل میزبان خود تیم مس رفسنجان را با شکست بدرقه کند .

گل های تیم فوتبال شهرداری یاسوج در دقایق 65و 85 به ترتیب توسط حمید مروی و مصطفی چراغی به ثمر رسید .

قضاوت این دیدار را “علی صفایی” و کمکهای “رحیم حاجیلو” و “علی ابوالحسنی” و داور چهارم ایمان کهیش برعهده داشت.هدایت ممبینی ناظر داوری و منوچهر ایلدروم نماینده فدراسیون بودند.

در این بازی مجید نجاتی، رحیم رحیمی ، علیرضا قاسمی ،اکبرصفری و میلاد جعفری از تیم فوتبال شهرداری یاسوج در دقایق 16 ، 38 ، 62 ، 89، و 90 و از تیم فوتبال مس رفسنجان بهمن یوسفی در قیقه 27 و مسعود حسن زاده از داور بازی کارت زرد دریافت کردند.

شهرداری یاسوج در حال حاضر با 21 امتیاز بعد از تیمهای راهیان کرمانشاه با 23 امتیاز ، استقلال صنعتی خوزستان 23 امتیازی و ایرانجوان بوشهر 21 امتیازی در مکان چهارم جدول گروه دوم این رقابتها قرار دارد. تیم ایرانجوان بوشهر با تفاضل 8گل دو گل بیشتر از شهرداری یاسوج قبل شهرداری قرار گرفت.

در حاشیه:

در بازی پر برخورد که زمین آن بدلیل بارندگی های اخیر گل آلود بود ابوالفضلی بازیکن شهرداری یاسوج بدلیل مصدومیت توسط پرسنل اورژانس با آمبولانس به بیمارستان انتقال داده شد .

عده ای کمی از تماشاگران تیم فوتبال شهرداری با شعار ” جمشید یادت باشه محمدیان باید باشه ” از جمشید غدیری می خواستند که به “احمد محمدیان “بازی دهد.

تماشاگران این تیم همچنین با شعار “جمشید امپراتور” و ” بازیکن با غیرت کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال شهرداری را تشویق کردند.

در این دیدار صمد اکبری بازیکن شهرداری یاسوج بدلیل مصدومیت از روی سکوی تماشاگران بازی را تماشا می کرد.

گزارش تصویری خبرنگار سایت استان از این بازی:

 

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد