تاریخ درج خبر : 1391/09/09
کد خبر : ۶۳۶۹
+ تغییر اندازه نوشته -

کهگیلویه و بویراحمد مدیر پروازی نمی‌خواهد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان این‌که اگر بخشدار خانه و کاشانه‌اش در روستا نباشد چگونه می‌تواند بحران‌های احتمالی را مدیریت کند، گفت: مدیر پروازی نه یعنی این‌که حتما با هواپیما آمد و رفت کند.

به گزارش سایت استان، حسین صابری در نشست شورای اداری استان کهگیلویه و بویراحمد که برخلاف روند سایر نشست‌های اداری بیشتر تقدیر کرد تا انتقاد، یک بار دیگر موضوع مدیران پروازی را طرح کرد و گفت: مدیران در استان کهگیلویه و بویراحمد باید محل زندگی‌شان در محل کارشان باشد و این موضوع کاملا شفاف و روشن بیان شده است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه مدیر پروازی در این استان ممنوع است، اظهار کرد: اگر مدیری در محل کارش به بهانه دور بودن منزلش حاضر نبود، نخستین ارباب رجوع آن اداره را به عنوان رئیس آن اداره معرفی می‌کنم.

صابری خود را در عملی کردن این تصمیم جدی و مصمم خواند و ادامه داد: این کار را از حوزه استانداری، فرمانداری و بخشداری‌ها شروع کردیم و بعد از آن چنین تصمیمی را در سایر بخش‌ها و ادارات نیز اجرایی خواهیم کرد.

وی در تکمیل موضوع مدیران پروازی تصریح کرد: منظور این نیست که حتما مدیری از خارج استان امده و خانواده‌اش را نیاورده بلکه مدیر بومی همین استان نیز نباید محل زندگی‌اش با محل کارش فاصله‌ای داشته باشد.

 * مدیران باید از همان آب و نانی بخورند که مردم می‌خورند

مقام ارشد اجرایی در کهگیلویه و بویراحمد اگر در همین بارش‌های سنگین اخیر، برق فلان روستا یا منطقه قطع باشد و مدیر مربوطه یا بخشدار و دهیار در محل حاضر نباشند از کجا باید پیگیر موضوع باشیم و به فکر رفع مشکلات مردم باشیم.

این مسئول ارشد در بخش دیگری از صحبت‌هایش وجود تکنولوژی تلفن همراه را هم زمینه دروغ گفتن و هم زمینه کنترل بیشتر دانست و یادآور شد: اگر مدیری محل زندگی‌اش در یاسوج باشد نمی‌تواند درد مردم محروم لوداب یا سایر مناطق را برطرف کند.

صابری تاکید کرد: مدیر در یک منطقه یا یک شهر به ویژه در مناطق محروم باید در کنار مردم باشد و از همان نان و آبی که مردم می‌خورند، بخورد تا بداند مردمی که برای آن‌ها مدیریت می‌کند، چه می‌کشند و چه مشکلی دارند.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد