تاریخ درج خبر : 1391/09/09
کد خبر : ۶۳۷۵
+ تغییر اندازه نوشته -

غلبه بر تیم مس رفسنجان کار هر تیمی نیست

سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج با بیان این‌که هواداران در روزهای بحرانی یاور تیم ما بودند، گفت: صبر هواداران بی‌پاسخ نماند و از این پس نیز باید منتظر موفقیت‌های بیشتر شهرداری باشند.

جمشید غدیری پس از پیروزی مقابل مس رفسنجان در لیگ دسته اول فوتبال کشور و در هفته دوازدهم در یاسوج اظهار کرد: تیم مس رفسنجان از بهترین‌های لیگ دسته اول فوتبال ایران است که غلبه بر این تیم کار هر تیمی نیست.

سرمربی تیم فوتبال شهرداری یاسوج با بیان این‌که قول چنین روزهایی را به هواداران خود داده بودیم، تصریح کرد: صبر و حوصله هواداران تیم ما ستودنی بود و در روزهای بحرانی یار و مددکار تیم ما بودند.

غدیری با بیان این‌که به بازیکنان تیم خود افتخار می‌کنم، افزود: مدیریت تیم فوتبال شهرداری نیز در دستان افراد توانمندی است که با کمترین امکانات بهترین مجموعه را گرد هم جمع کرده‌اند.

این مربی شاغل در لیگ دسته اول فوتبال کشور با ابراز این سخن که تیم ما به مانند سایر تیم‌ها چندین و چند میلیاردی بسته نشده، گفت: مدیرعامل تیم جلوی ریخت و پاش را گرفت و همین موضوع باعث نوعی نظم و انظباط در تیم ما شد.

وی از خرید بازیکن در نیم فصل خبر داد و گفت: در این فصل نسبت به مصدومیت بازیکنان خود بسیار بد شانسی آوردیم که مجبوریم در نیم فصل به نوعی آن را جبران کنیم.

منبع: فارس

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد