تاریخ درج خبر : 1391/09/10
کد خبر : ۶۴۰۹
+ تغییر اندازه نوشته -

نمایشگاه تصویری سازی در یاسوج برگزار می‌شود

“لطفن راحت باشین”، عنوان دومین نمایشگاه تصویرسازی میدیا واثقی است که در نگارخانه باران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویر احمد برگزار می‌شود.
میدیا واثقی در گفتگو با خبرنگار سایت استان ضمن تایید این خبر گفت: این نمایشگاه که روز یکشنبه 12آذر ساعت 4 بعدازظهر افتتاح می شود ، با شیوه ای متفاوت در چینش وارائه آثار به مخاطب بازگشایی خواهد شد و تا چهارشنبه 15 آذر ادامه خواهد شد.
وی هدف خود از ارائه ی متفاوت نمایشگاه را برخورد نزدیک و ملموس مخاطب با اثر و هنرمند صاحب اثر بیان کرد و افزود: هنرمند نباید آثار خود را در انزوای شخصی محصور و انباشته کند و برپایی نمایشگاه را منوط به شکل معمول و کلاسیک آن بداند بلکه با ارائه ای راحت و ساده و البته نه ساده انگارانه مخاطب خود را غافلگیر کند.
این هنرمند تصویرساز با اشاره به نام نمایشگاه و ارتباط آن با محتوای آثار گفت: نام نمایشگاه باتوجه به فرم ارائه آثار که مخاطبان خود نیز بخشی از هویت آن می شوند انتخاب شده و آنان را دعوت به راحتی در برخورد با فضای تدارک دیده شده، می کند.
لازم به یادآوری ست میدیا واثقی فارغ التحصیل کارشناسی گرافیک ، متولد سال 1364 استان کرمانشاه وهم اکنون در گروه ویدئو گرافیک انار مشغول به فعالیت است.
اولین نمایشگاه تصویرسازی وی در یاسوج ، اردی بهشت ماه امسال در نگارخانه باران اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی برپا شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد