تاریخ درج خبر : 1391/09/10
کد خبر : ۶۴۳۳
+ تغییر اندازه نوشته -

مشخص شدن سرلیست اصلاح طلبان یاسوج

در حالیکه تا زمان برگزاری چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در کشور ایران اسلامی حدود شش ماه دیگر باقیست اما اخبار دریافتی پایگاه اطلاع رسانی ” عصردنا ” ، حکایت از فعالیت های فردی برخی از نامزدهای احتمالی این انتخابات در کهگیلویه و بویراحمد بویژه شهر یاسوج مرکز استان خبر می دهد.

به گزارش سایت استان، فعالیت های فردی نامزدهای احتمالی چهارمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در قالب های مختلف بویژه حضور در آئین های سوگواری و عزاداری با هدف فاتحه خوانی آغاز شده است.

براساس برخی گزارش های دریافتی ، هنوز لیست های احتمالی دو طیف سیاسی کشور ( اصلاح طلبان و اصولگرایان ) برای حضور در این انتخابات نامشخص اگرچه تا زمان برگزاری این انتخابات وقت زیادی برای معرفی نامزدهای دو طیف در لیست های واحد وجود دارد اما انگار در کهگیلویه و بویراحمد وضعیت لیست اصلاح طلبان تا حدودی مشخص شده است.

براساس شنیده ها ، در لیست جدید اصلاح طلبان برای تصرف شورای اسلامی شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد نام برخی از اعضای کنونی شورای اسلامی این شهر که در لیست گذشته بوده اند دیده نمی شود.

مهمترین دلیل رد برخی از اعضای کنونی شورای اسلامی شهر یاسوج برای حضور در لیست جدید پایبند نبودن آنان به ” سوگندنامه ” و ” امضای مشهور قرآنی ” عنوان شده است.

یکی دیگر از دلایل رد این اعضاء نیز نتیجه بررسی های میدانی بدلیل ” رای نیاور بودن ” آنان گزارش شده است.

” پایبند نبودن این افراد به تصمیمات تشکیلاتی و پشت پازدن به وعده های خدمات رسانی به مردم در انتخابات شوراهای سوم شهر یاسوج ” از دیگر دلایل حذف نام آنها در لیست اصلاح طلبان است.

گفته می شود در یکی از نشست ها ، اکثر حاضران عنوان داشته اند که اغلب مردم از عملکرد شورای سوم شهر یاسوج بشدت نگران و ناراضی هستند بگونه ای که اگر نام برخی از اعضای کنونی اصلاح طلب این شورا در لیست جدید نیز آورده شود امکان ” رای آوری ” سایر اعضای اصلاح طلب لیست را به حداقل می رساند.

گفته می شود لیست نامزدهای اصلاح طلبان برای تکرار تاریخ شوراهای سوم اسلامی شهر یاسوج تاحدودی آماده شده که سرلیست آنها یکی از مهندسان مدیریت با 47 سال سن و سابقه 15 سال مدیریت است.

درصورت معرفی نهایی این مهندس از سوی لیست اصلاح طلبان ، بنا بدلایل مختلف وی می تواند شاهد پیروزی خود در انتخابات چهارم شورای اسلامی شهر یاسوج باشد.

ارتباط اجتماعی مناسب ، آشنایی با ساختار شهری ، حمایت تشکیلاتی و طایفه ای ، داشتن امکانات معنوی و مادی و مواردی از این دست می تواند برگ برنده این نامزد انتخاباتی شورای چهارم شهر یاسوج باشد.

لیست های طیف سیاسی اصلاح طلبان که در شوراهای سوم شهرهای کهگیلویه و بویراحمد بویژه شهر یاسوج مرکز استان توانسته بود حائز آرای حداکثری شود این بار نیز باید منتظر بماند که آیا نتیجه گذشته را تکرار می کنند یا خیر؟

شنیده ها و گفته ها درباره تلاش های جریان موسوم به اصلاحات در یاسوج برای بدست گرفتن شورای چهارم اسلامی این شهر را نه رد می کند و نه تکذیب و آمادگی کامل برای انتشار پاسخ های احتمالی این طیف سیاسی را نیز دارد.

منبع: عصر دنا

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • دوست گفت:

    خدا را گواه می گیرم که در استان ما خط و باند و حزب معنی ندارد تنها قومیت حاکم است و به روشنی در سخنان وکلای مردم عیان است

پربازديد